|

بلوف و اقدام عجیب الهلال پیش از بازی با پرسپولیس

الهلال عربستان از زمانی که استقلال را شکست داده و رقیب پرسپولیس شده بازی عجیبی را در پیش گرفته.

لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان باید روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم بروند تا تکلیف تیم صعود کننده به نیمه نهایی را مشخص کنند. در این بین پرسپولیسی‌ها تمرینات را پشت در‌های بسته برده اند و الهلالی‌ها هم چالش عجیبی را برای گیج کردن پرسپولیس درنظر گرفته اند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، در واقع رسانه‌های نزدیک به الهلال، از روزی که این تیم توانسته استقلال، دیگر نماینده ایران، را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کند و رقیب پرسپولیس شود، تا همین الان، مدام خبری را مبنی بر مصدومیت یکی از مهره‌های کلیدی این تیم عربستانی منتشر کرده اند. به طوری که تا ۴ روز پیش، با احتساب اخباری که رسانه‌های عربستانی منتشر کرده بودند ۷ مهره کلیدی الهلال توان بازی کردن برابر پرسپولیس را نداشتند!

این موضوع در شرایطی تبدیل به یک بلوف کاملا روشن شده که پرسپولیسی‌ها و در راس آن، اعضای کادر فنی مدام از این می‌گفتند که فریب این اخبار را نمی‌خورند و تیمشان را برای یک الهلال کاملا آماده مهیا می‌کنند. نهایتا، اما در دو سه روز اخیر رفته رفته رسانه‌های عربستانی بازیکنانی که را مصدوم جلوه داده بودند در تمرینات این تیم نشان دادند تا مشخص شود الهلالی‌ها بیش از آنکه درباره مصدومیت بازیکنانشان اخبار درست را منتشر کنند برای سردرگم کردن پرسپولیس بلوف زده اند.

شاید این اقدام مسئولان عربستانی پاسخی به جنگ روانی پرسپولیس باشد که یحیی آن را مخفی کرده و کسی دقیقا نمی‌داند قرار است در دیدار پیش رو با چه سیستم و ترکیبی به ویژه در خط حمله به میدان برود. هرچند که البته الهلالی‌ها چندان در این زمینه خوب عمل نکرده اند و همین امروز صبح حمید مطهری، مربی پرسپولیس، پیش از سفر به عربستان از این گفته که از مدت‌ها قبل می‌دانسته اند الهلالی‌ها بلوف می‌زنند و مصدومی ندارند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه