|

خوشحالی پرسپولیس از بازی ایران – کره جنوبی

یحیی گل محمدی و پرسپولیس باید از بازی ایران – کره جنوبی راضی باشند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس امروز صبح ایران را به مقصد عربستان ترک می‌کند تا برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال مهیا شود. این تیم قصد داشت چند روز زودتر به عربستان برود، ولی حضور سه بازیکنش در تیم ملی ایران پرواز را به تاخیر انداخت.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، نهایتا با انجام بازی روز گذشته تیم ملی ایران با کره جنوبی، پرسپولیس با برگشتن بازیکنان ملی پوشش، با تیمی کامل راهی عربستان می‌شود. در این بین البته پرسپولیس و در راس آن، یحیی گل محمدی از بازی ایران – کره جنوبی رضایت دارد و خوشحال است. دلیل این مورد هم استفاده نکردن اسکوچیچ از ۲ بازیکن پرسپولیس برابر کره جنوبی است. درست است که میلاد سرلک دقیقه ۹۰ وارد ترکیب شد، ولی بیش از آنکه دوندگی بالایی داشته باشد، این بازی حکم قرار گرفتن در شرایط مسابقه آنهم برای چند دقیقه را برایش داشت.

از بین پرسپولیسی‌ها فقط وحید امیری مثل همیشه در ترکیب اصلی بازی کرد و دوندگی زیادی هم داشت. مهدی ترابی هم که کلا فرصت بازی به دست نیاورد. حال از آنجا که ملی پوشان چندین روز در تهران اردو داشته اند و از بین پرسپولیسی‌ها هم فقط یک نفر تمام وکمال بازی کرده، به نظر می‌رسد به غیر از وحید امیری، دو مهره کلیدی دیگر پرسپولیس یعنی سرلک و ترابی، بدون خستگی و صدالبته بدون مصدومیت به اردوی پرسپولیس ملحق می‌شوند که این مورد برای یحیی گل محمدی خوشحالی زیادی در پی دارد.

یحیی و تیمش حالا سه روز فرصت دارند ریکاوری مناسبی برای وحید امیری داشته باشند تا او را هم تا دیدار روز ۲۴ مهر برابر الهلال، به آمادگی لازم برسانند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه