|

گزارش زنده بازی ایران و کره جنوبی

تیم ملی با ماموریت تداوم طلسم کره و حفظ صدرنشینی در گروهش، به مصاف سون هیونگ مین و یارانش خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

اسکوچیچ و شاگردانش آماده بازی با تیمی می‌شوند که از دید برخی افراد، سخت‌ترین بازی سرمربی کروات تیم ملی محسوب می‌شود. او مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که بعد از جام ملتهای آسیا در سال 2011 نتوانسته پیروز بازیهایش با ایران باشد و از طرف دیگر هیچوقت در تهران هم نتوانسته میزبانش را شکست دهد و حالا امیدوار است در روزی که خبری از حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی نیست، بتواند طلسم نبردن ایران را از بین ببرد.

مورد مشترک دو تیم:

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، هر دو تیم علیرغم پیروزی در بازی آخرشان، نتوانستند رضایت منتقدان را جلب کنند. نمایش تیم ملی جلوی کره، از دید برخی از کارشناسان، یکی از ضعیفترین نمایش‌های تیم ملی در طول سالیان اخیر بوده و کره هم در شرایطی توانست سوریه را شکست دهد که رسانه‌های کره‌ای معتقدند تیم پائولو ایرادهای مختلفی دارد و اگر گل سون هیونگ مین در دقایق پایانی نبود، این تیم نمی‌توانست از سد سوریه بگذرد.

نتیجه آخرین بازی دو تیم:

آخرین جدال ایران و کره مربوط به دیدار دوستانه‌ای است که خرداد سال 98 در سئول برگزار شد و شاگردان مارک ویلموتس مقابل شاگردان پائولو بنتو به تساوی 1-1 رسیدند.

وضعیت در جدول:

ایران با 9 امتیاز صدرنشین گروه اول انتخابی جام جهانی است و کره 7 امتیازی در رده دوم قرار دارد.

ترکیب تیم ملی ایران:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش، احمد نوراللهی، مهدی طارمی، وحید امیری، علی قلی‌زاده و سردار آزمون

ترکیب تیم ملی کره جنوبی:

کیم سونگ گیو، کیم یانگ گوون، لی یونگ، کیم مین جائه، هونگ چول، جانگ وو یانگ، هوانگ این بیوم، هوانگ هی چان، سون هیونگ مین، لی جائه سونگ و هوانگ یوی جو

دقایق حساس

1: در همان ثانیه های نخستین بازی، روی تعلل مدافعین ایران، هوانگ یوی جو صاحب فرصت شد که شوت این بازیکن به تور کنار دروازه برخورد کرد.

12: یک حرکت خوب از کره ای ها و از سمت چپ، به یک ارسال منتهی شد که توپ در دهانه دروازه از میان پاهای هواهنگ یوی جو عبور کرد. در ادامه لی یونگ توپ برگشتی را صاحب شد و با یک ارسال دقیقه به روی دروازه، لی جائه سونگ را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه