|

رشید مظاهری اشتباه کرد!

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: رشید مظاهری اشتباهی را مرتکب شد که من در مسیر جام جهانی ۱۹۷۸ انجام داده بودم.

لینک کوتاه کپی شد

منصور رشیدی درباره دیدار امروز (سه‌شنبه) تیم ملی فوتبال ایران برابر کره‌جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، اظهار داشت: امیدوارم تیم ملی مثل نیمه اول دیدار با امارات بازی نکند. در نیمه دوم این بازی، با تعویض‌هایی که کادر فنی انجام داد، روند تیم ملی تغییر کرد. ایران برابر کره باید مثل نیمه دوم بازی با امارات باشد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از تسنیم، وی افزود: بازی کره‌جنوبی برابر سوریه را دیدم، آن‌ها مثل گذشته نبودند. درست است که کره بازیکنان شاخصی دارد، اما تیم هماهنگ و پرقدرتی ندیدم. اگر ایران بتواند نمایش نیمه دوم بازی با امارات را اجرا کند، می‌تواند میهمان خود را شکست دهد.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت استقلال گفت: استقلال در سال‌های اخیر از مدیریت ضربه خورد و بسیاری از بازیکنان در نقل‌وانتقالات از تیم جدا شدند و رفتند. امسال هم به دلیل عدم مدیریت، بازیکنان شاخصی مثل شیخ دیاباته، مهدی قائدی، مسعود ریگی و ... رفتند. یکسری بازیکن جوان به استقلال اضافه شدند که شاید ماه‌ها طول بکشد هماهنگ شوند. استقلال نیاز به توپ پخش کن مثل علی کریمی یا مسعود ریگی دارد و با این وضعیت، چشمم آب نمی‌خورد. با این حال امیدوارم اینطور نباشد و استقلال نتایج خوبی کسب کند.

رشیدی در خصوص بازگشت رشید مظاهری به استقلال یادآور شد: مظاهری اشتباه کرد که در آستانه بازی با الهلال عربستان همراه استقلال نرفت، هر چند با ماندن در این تیم کمی جبران کرد، اما برای اینکه دینش را به هواداران استقلال ادا کند، باید بهترین عملکرد را داشته باشد. مظاهری سال ۹۰ یا ۹۱ در تیم امید حضور داشت و می‌دانستم او و حسینی آینده‌دار خواهند بود. مظاهری اشتباهی را مرتکب شد که من در جام جهانی ۱۹۷۸ مرتکب شدم. آن زمان به دلیل یکسری کم محلی در تیم ملی نماندم. صحبت‌هایی که انجام دادند، قانعم نکرد. کارم اشتباه بود و شاید به قول حشمت مهاجرانی اگر این کار را انجام نمی‌دادم در جام جهانی بازی می‌کردم.

وی گفت: حسینی برخی مواقع تماس می‌گیرد و با من صحبت می‌کند، اما نمی‌دانم مظاهری چه شخصیتی دارد و آیا با کسی معاشرت دارد؟ من و مرحوم ناصر حجازی در کنار رفاقت، رقابت هم می‌کردیم. زمانی که من اشتباه کردم، فکر‌ها باز نبود، اما امروز همه چیز تغییر کرده و مشاوران زیادی در فوتبال هستند. یک توصیه به مظاهری و حسینی دارم؛ برای اینکه پیشرفت کنید باید در کنار رفاقت، رقابت کنید، نه اینکه منتظر باشید با کسی رقابت کنید که ۳۰، ۴۰ درصد پایین‌تر از شما باشد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی