|

آخرین خبر از اسکان پرسپولیس در عربستان

باشگاه پرسپولیس خواستار صدور تأییدیه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای هتل محل اقامت در عربستان شد.

لینک کوتاه کپی شد

این باشگاه در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، با اعلام این مطلب که هتل محل اقامت خود را مشخص کرده‌اند، خواستار ارسال تأییدیه‌های مورد نیاز از سوی کنفدراسیون برای انجام امور پذیرش و پرداخت هزینه‌های هتل، با توجه به روال کاری موجود شد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط گفت: ما قبل از این در نامه‌ای به کنفدراسیون، خواستار مشخص کردن هتل‌های مورد تأیید شدیم. کنفدراسیون هم در پاسخ، تعدادی از هتل‌ها را مشخص کرد و سپس یک مسئول در فدراسیون فوتبال عربستان برای انجام امور جاری به ما معرفی شد. بعد از بررسی‌هایی که انجام شد و با توجه به نظر موافق کادر فنی، یکی از هتل‌ها را انتخاب کردیم.

وی افزود: با مسئولان هتل هم هماهنگی‌های کاملی به عمل آمد، ولی روال این است که در ادامه، کنفدراسیون باید برای پذیرش و همچنین پرداخت هزینه‌ها از محل مطالبات پرسپولیس و از طرف پرسپولیس، تأییدیه بدهد. نامه‌نگاری‌ ما بر همین اساس بود. البته کنفدراسیون تأیید را برای فدراسیون فوتبال عربستان می‌فرستد و آنها مراتب را به هتل منتقل می‌کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه