|

(ویدئو) کشتی فینال میثم دلخانی و آبولادزه؛ مسابقات جهانی نروژ

میثم دلخانی در دیدار فینال به مصاف لری آبولادزه دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان رفت و با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید و مدال طلا را کسب کر…

لینک کوتاه کپی شد

میثم دلخانی، دارنده نقره و برنز آسیا نماینده 63 کیلوی ایران در جهانی بود؛ او یک حضور ناموفق در قهرمانی جهان 2019 داشت اما این بار مصمم به کسب مدال وارد مسابقات شد و توانست قدرتمندانه راهی دیدار پایانی شود.

به گزارش «شایانیوز»، دلخانی  پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف دنیز منیکسه از آلمان رفت و موفق شد در کمتر از دو دقیقه با کسب برد 9-0 کار حریف را تمام کند. او در مرحله یک چهارم نهایی مقابل لنور تمیروف دارنده مدال برنز جهان از اوکراین قرار گرفت و در یک جدال سخت و دشوار با اینکه سه بر یک از حریف عقب افتاده بود، در فاصله یک دقیقه مانده به پایان توانست کشتی گیر اوکراینی را خاک کرده و نتیجه را سه بر سه کند. این نتیجه به معنای پیروزی دلخانی بود چون او امتیاز آخر را به دست آورد و راهی نیمه نهایی شد.

در دیدار نیمه نهایی وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی برابر طالح ممدوف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان قرار گرفت و بعد از یک دقیقه در خاک توانست با اجرای دو بارانداز و یک سالتوبارانداز زیبا، کشتی را 9 بر صفر کند و با یک توفان زودهنگام به فینال برسد. او در دیدار فینال به مصاف لری آبولادزه دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان رفت و با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید و مدال طلا را کسب کرد.

  • علی ارسالی در

    ریدن به قیافه سلطان ، هرچند خودش ریده تو قیافش

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه