|

آخرین جدال ایران و کره جنوبی؛ خانه تکانی نیمه اساسی!

از آخرین بازی ایران مقابل کره جنوبی، کدام بازیکنان دیگر جایی در تیم ملی ندارند؟

لینک کوتاه کپی شد

آخرین بازی ایران و کره جنوبی به 21 خرداد سال 98 برمی‌گردد و تیم مارک ویلموتس در دیداری دوستانه در سئول، به مصاف شاگردان پائولو بنتو رفتند. دیداری که با تساوی 1-1 به پایان رسید تا ایران کماکان مقابل حریفش، شکست ناپذیر باشد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، مارک ویلموتس در آن بازی از بیرانوند، رضاییان، کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، پورعلی‌گنجی، ابراهیمی، حاج‌صفی، جهانبخش، ترابی، انصاری‌فرد و طارمی در ترکیب اصلی تیمش استفاده کرد و مسعود شجاعی، احمد نوراللهی، علی علیپور، سعید عزت‌اللهی و وحید امیری تعویضی‌های تیم ملی در آن بازی بودند.

امیر عابدزاده، حسین حسینی، پیام نیازمند، پژمان منتظری، وریا غفوری، روزبه چشمی و اللهیار صیادمنش، دیگر نفراتی بودند که برای آن بازی همراه تیم ملی به سئول رفته بودند.

از آن جمع، مسعود شجاعی، پژمان منتظری، وریا غفوری، روزبه چشمی، علی علیپور و رامین رضاییان دیگر جایی در تیم ملی ندارند ضمن آنکه حسین حسینی و اللهیار صیادمنش هم به خاطر ترافیک در دروازه و خط حمله تیم ملی، فعلا جایی در بین نفرات منتخب دراگان اسکوچیچ نداشته‌اند. موردی که درباره امید ابراهیمی هم صدق می‌کند و هافبک الوکره بعد از اینکه در دیدار تدارکاتی مقابل سوریه در تعطیلات نوروز به میدان رفت، دیگر رنگ پیراهن تیم ملی را ندیده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه