|

برنامه روز سوم مسابقات جهانی کشتی فرنگی؛ طلای ایران؟

در سومین روز از مسابقات جهانی کشتی فرنگی امروز ۵ ملی‌پوش کشورمان روی تشک می‌روند.

لینک کوتاه کپی شد

سومین روز از مسابقات جهانی کشتی فرنگی امروز در حالی به میزبانی اسلو نروژ پیگیری می‌شود که نمایندگان کشورمان در مسابقات مقدماتی سه وزن پایانی میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم و رامین طاهری در وزن ۸۷ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فارس، در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ساموئل جونز از آمریکا و دنیز منیکسه از آلمان می‌رود. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمدرضا گرایی دارنده مدال طلای المپیک پس از استراحت در دور اول در دور دوم با تسوچیکا شیمویامادا قهرمان آسیا از ژاپن کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم رامین طاهری در دور اول با میهایل برادو از مولداوی کشتی می‌گیرد. وی در صورت پیروزی در این مبارزه در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان آلان ورا گارسیا از آمریکا و تورپان بیسلطان اف از دانمارک می‌رود. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

مسابقات مقدماتی از ساعت ۱۲ به وقت تهران آغاز خواهد شد. همچنین امشب محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم و علی‌اکبر یوسفی در ۱۳۰ کیلوگرم در فینال به رقابت می‌پردازند. در پایان مسابقات چهار وزن نخست تیم روسیه با ۸۰ امتیاز در صدر قرار دارد و تیم‌های آذربایجان، ترکیه، ایران و ارمنستان به ترتیب با ۶۶، ۴۰، ۴۰ و ۳۵ امتیاز در جایگاه‌های دوم تا پنجم قرار دارند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه