|

مارکو فوتاکس گزینه مجارستانی استقلال کیست؟

مارکو فوتاکس مهاجم 31 ساله اهل مجارستان جدیدترین گزینه فرهاد مجیدی و همکارانش محسوب می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

مارکو فوتاکس جدیدترین بازیکنی است که نامش برای حضور در استقلال مطرح شده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، چند روز قبل بود که نوشتیم طبق ادعای یک رسانه کروات، استیپه پلازیبات مهاجم کروات تیم لیون سیتی سیلورز سنگاپور مورد توجه استقلال قرار گرفته و شایعاتی درباره توافقش با این تیم مطرح شده است.

او تنها بازیکنی نبود که در بازار شایعات به استقلال لینک شده بود و طبق اخبار برخی رسانه‌ها، کریستوفر ویدا و نوربرت بالوق هم دیگر نفراتی بودند که اسمشان در اطراف استقلال شنیده شده بود.

حالا و طبق ادعای بخش شایعات سایت ترانسفرمارکت، مارکو فوتاکس مهاجم 31 ساله اهل مجارستان جدیدترین گزینه فرهاد مجیدی و همکارانش محسوب می‌شود.

این بازیکن که سابقه بازی در وردربرمن آلمان و لسترسیتی انگلیس را دارد، برای تیم ملی کشورش هم چند بازی انجام داده و بهترین آمار او مربوط به دوران حضورش در هایدوک اسپلیت است که در 45 بازی، 24 گل زد و سه پاس گل داد.

طبق خبری که در برخی رسانه‌ها مطرح شده، این بازیکن از استقلال پیشنهاد رسمی دریافت کرده و در حال سفر به تهران است و حالا باید دید این مهاجم 196 سانتیمتری با استقلال به توافق خواهد رسید یا اینکه فرهاد مجیدی کماکان از گزینه خارجی‌اش رونمایی نخواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه