|

ساعت و زمان بازی ایران امارات در مقدماتی جام جهانی+ گزارشگر

تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین مسابقه مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، پنجشنبه شب ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه به مصاف تیم امارات می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی با حضور ستارگان بین‌المللی چون مهدی طارمی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری فرد، علی قلی‌زاده، سامان قدوس، علیرضا بیرانوند و بازیکنانی نظیر احمد نورالهی،وحید امیری، مهدی ترابی، مهدی قائدی، حاج صفی و… توانسته با دو برد صدرنشین گروه شود. درخشش فردی و تیمی باعث ترس حریفان شده است.

امارات با وجود سرمایه‌گذاری‌های کلانی که روی فوتبال خود انجام داده مقابل تیم ملی ما حرفی برای گفتن ندارد و در ۱۵ مسابقه با تیم ملی کشورمان ۱۲ مرتبه بازنده بود و فقط یک بار موفق به برد شده است. اگرچه حریف‌ همیشه بازنده‌ را نباید و نمی‌توان دستکم گرفت و باید هوشیارانه و با تمرکز صدرصدی مقابلش بازی کنیم. در این گروه امارات از دو بازی اول فقط دو امتیاز کسب کرده و یک گل زده و یک گل خورده دارد. علی مبخوت تک گل امارات را به ثمر رسانده است.

صدرنشینی با ۶ امیتاز

تیم ملی ۶ امتیازی با ۴ گل زده و بدون گل خورده صدرنشین است. دو برد متوالی مقابل سوریه و عراق دو تیم عربی دیگر گروه، باعث شده بالاتر از کره جنوبی بایستیم و برد سوم مقابل امارات می‌تواند از هر نظر به ملی پوشان‌مان کمک کند بخصوص اینکه ۵ روز بعد باید در تهران به مصاف کره جنوبی برویم.

بنابراین امارات را می‌توان یک بازی تدارکاتی پرهیجان و قوی قبل از بازی با کره دانست. دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در روزهای گذشته با بیان جملاتی نظیر اینکه ملی پوشان ایران می‌توانند در تیم‌هایی مثل رئال مادرید بدرخشند ضمن روحیه دادن به بازیکنان تیم ملی کری ظریفی هم برای دیگر حریفان تیم ملی خواند 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه