|

استقلال و های وب در خط پایان

در قرارداد بین کارگزار و استقلال، کارگزار بیشتر از مبلغی که به استقلال داده سود کرده و پای خیلی‌ها این وسط قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

 18 آبان سال گذشته بود که شرکت های‌وب اعلام کرد به مدت سه سال به عنوان کارگزار اقتصادی باشگاه استقلال انتخاب شده است. در حدود یکسالی که از همکاری این شرکت با استقلال گذشت، شاهد حواشی مختلفی درباره این همکاری بودیم که آخرین آن مربوط به اختلاف حساب حدودا 20 میلیاردی طرفین بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از تسنیم و فوتبالی، آنطور که در برنامه فوتبال برتر هفته گذشته از سوی عبدیان مطرح شد، شرکت های‌وب در آخرین گزارش عملکرد مالی خود برای مدیرعامل استقلال مدعی شده که طبق فاکتورها و اسناد موجود 110 میلیارد تومان پرداخت کرده و جالب اینکه فقط اسناد 88 میلیارد تومان از خرج‌کرد استقلالی‌ها از پرداختی های‌وب در ذی‌حسابی و بخش مالی باشگاه موجود است.

در چنین شرایطی و کمتر از 24 ساعت بعد از برگزاری جلسه هیات مدیره استقلال با حضور فرهاد مجیدی، یکی از اعضای هیات مدیره استقلال از پایان همکاری با کارگزار این باشگاه خبر داده است.

محمد مومنی گفته است: " کارگزار فصل گذشته امسال نخواهد بود. به زودی گزارشی از سوی باشگاه ارائه می‌شود که جالب خواهد بود. کارگزار به تعهداتش عمل نکرده است و معاونت حقوقی باشگاه باید بیشتر روی این مسئله توجه کند. در این قرارداد، حق استقلال تضییع شده است. در قرارداد بین کارگزار و استقلال، کارگزار بیشتر از مبلغی که به استقلال داده سود کرده است. پای خیلی‌ها این وسط قرار دارد و سودهایی کرده‌اند که معاونت حقوقی باشگاه پیگیر آن است."

باید دید در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد و تکلیف استقلال و کارگزارش به کجا خواهد کشید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه