|

آماده باش یحیی به ستاره جذاب پرسپولیس

سرلک، شریفی، اسدی و کامیابی نیا چهار هافبک دفاعی یحیی هستند که با توجه به سبک بازی و فشردگی مسابقات احتمالا آنها به تناوب بازی خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

کمال کامیابی نیا ، هافبک دفاعی جنگنده پرسپولیس، درحالی مصدومیتی طولانی مدت را پشت سر گذاشت که با آمادگی بالایی در مرحله گروهی آسیا خوش درخشیده بود و بازیکن تاثیرگذاری در دفاع و حمله تیمش محسوب می‌شد. او همچنین فصل قبل در زمان‌های مهمی به داد پرسپولیس رسید و در قلب خط دفاعی بازی کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، کمال کامیابی نیا که با عملکرد خوبش به تیم ملی هم دعوت شده بود در اوایل سال و بازی‌های مرحله قبل انتخابی جام جهانی، در اردوی تیم ملی در کشور بحرین مصدوم شد و تا انتهای فصل قادر به برگشتن به زمین فوتبال نبود. با این حال کمال پس از تمدید سه ساله قراردادش بازی با استقلال تاجیکستان را نیز از دست داد ولی حالا بدون مشکل در تمامی مراحل تمرینات شرکت دارد‌.

یحیی در مصاحبه آخرش گفته بود شماره ۱۱ تیمش به بازی الهلال هم نخواهد رسید اما این طور که از تمرینات تیم به نظر می‌رسد او طوری تمرین می‌کند که در شرایط بازی قرار بگیرد و احتمالا یحیی به او آماده باش اعلام کرده است. پرسپولیس در تمرین امروز یکی از هافبک دفاعی‌هایش یعنی میلاد سرلک را به علت حضور در تیم ملی در اختیار نداشت ولی کامیابی‌نیا به جای او در تمرینات ایفای نقش کرد.

در نهایت باید دید این بازیکن که مدتی طولانی از میادین دور بوده برای بازی حساس با الهلال در لیست ۱۸ نفره قرار خواهد گرفت یا خیر. سرخ‌ها این فصل نوراللهی را در این پست از دست داده و رضا اسدی را جذب کردند. سرلک، شریفی، اسدی و کامیابی نیا چهار هافبک دفاعی یحیی هستند که با توجه به سبک بازی یحیی و فشردگی مسابقات احتمالا به آنها به تناوب بازی خواهد رسید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه