|

شوکی به فرهاد، بازیکن استقلالی به تیم قطری می پیوندد؟

اسماعیلی از بازیکنان استقلال که فصل گذشته قراردادش به پایان رسید.او که منتظر تمدید قرارداد بود به ناگاه متوجه شد در فهرست فرهاد قرار ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

اختلاف مدیریتی از یک سو و مسائل انضباطی از سوی دیگر باعث شده بود تا فرشید اسماعیلی از استقلال دور شود. با این حال تنها یکی دو هفته بعد از آنکه مدیرعامل وقت استقلال یعنی احمد مددی اعلام کرد فرهاد مجیدی علاقه‌ای به حفظ فرشید اسماعیلی ندارد، سرمربی استقلال تغییر عقیده داد و با نوشتن نامه‌ای به مدیریت باشگاه نسبت به جذب این بازیکن اعلام نیاز کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، در ادامه احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال هم استعفا کرد تا یکی از جدی‌ترین مخالفان حضور هافبک شیرازی آبی پوشان از جمع این تیم جدا شود. از آنجا که فرشید اسماعیلی هم تلاش زیادی برای نشان دادن مشکلش با مدیریت می‌کرد، بعد از جدایی مددی، اینطور نشان داده شد که این بازیکن مشکلش حل شده و به زودی قراردادش را با این تیم تمدید می‌کند.

حتی همین روز گذشته که رشید مظاهری به تمرینات استقلال برگشت شایعه شد که تا ساعاتی دیگر فرشید اسماعیلی هم سر تمرینات حاضر می‌شود. حالا، اما اتفاق جالبی رخ داده و فرشید اسماعیلی در حال مذاکره با باشگاه العربی قطر است و احتمالا تا ۴۸ ساعت آینده به این تیم قطری خواهد رفت. این اتفاق در حالی رخ داده که فرهاد مجیدی بازیکنی در پست فرشید اسماعیلی نخریده و تقریبا خیالش راحت بود که او دوباره به تیمش برمی گردد. حال فقط باید منتظر ماند و دید واکنش استقلال در صورت رفتن فرشید اسماعیلی به العربی چیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه