|

بیرانوند با نمره بالا به تیم ملی می‌آید

علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی، در بازی بواویشتا مقابل براگا نمایش خوبی داشت.

لینک کوتاه کپی شد

گلر شماره یک تیم ملی، در بازی دیشب، دومین حضورش در ترکیب بواویشتا در لیگ پرتغال را تجربه کرد و اگر چه موفق به ثبت کلین‌شیت نشد – این بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید – اما نمایش او در طول بازی از دید سایتهای مختلف، طوری بوده که بالاترین نمره در بین بازیکنان بواویشتا، به این بازیکن تعلق گرفته است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، رسانه معتبر FotMob بالاترین نمره را در بین بازیکنان بواویشتا، به علی بیرو داده و SofaScore هم بیرانوند را بهترین بازیکن بواویشتا در بازی دیشب دانسته و به او نمره 7.4 داده است. بیرانوند در بازی دیشب، 6 سیو داشت و البته یک امتیاز منفی در عملکرد او جلوی براگا دیده می‌شود که آن مربوط به دقت پاسهای اوست.

طبق اطلاعات SofaScore، فقط 31.1 درصد از پاسهای او به مقصد رسیده که این نشان می‌دهد علی بیرو باید روی این موضوع بیشتر از قبل کار کند. این موضوعی است که طی هفته‌های گذشته مورد توجه رسانه‌های پرتغالی قرار گرفته و آنها به این نکته اشاره کرده بودند که علی بیرو اگر چه مهارت ویژه‌ای در پرتابهای بلند دارد اما باید روی دقت پرتابهایش کار کند تا این توانایی ویژه او تبدیل به اسلحه مخفی بواویشتا شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه