|

عادل از صدا و سیما نرفته است؛ آیا فردوسی‌پور به شبکه 3 برمی‌گردد؟

آیا عادل فردوسی‌پور مجری و تهیه‌کننده برنامه تعطیل شده نود که چهره بسیار محبوبی محسوب می‌شود، دوباره در شبکه 3 مشغول به کار خواهد شد؟

لینک کوتاه کپی شد

مجری و تهیه‌کننده برنامه تعطیل شده نود که چهره بسیار محبوبی محسوب می‌شود، طی ساعات گذشته و به خاطر اظهارنظر رئیس جدید سازمان صدا و سیما، حسابی مورد توجه رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی قرار گرفته است. حتما در جریان هستید که پیمان جبلی رییس جدید سازمان صدا و سیما که امروز به خوزستان رفته، در پاسخ به سوالی درباره عادل فردوسی‌پور گفته است که از نظر او و مجموعه‌اش، منعی برای فعالیت ندارد و می‌تواند به تلویزیون برگردد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، هر چند عده زیادی همچنان فکر می کنند عادل فردوسی پور از سازمان صدا و سیما جدا شده که این تصور حتی به رییس جدید سازمان صدا وسیما هم سرایت کرده است. در واقع عادل فردوسی پور از صدا و سیما جدا نشده که بخواهد به سازمان صدا و سیما بازگردد.

رئیس جدید سازمان صدا و سیما در حالی از بازگشت عادل صحبت کرده که باید بدانید عادل فردوسی‌پور به عنوان کارمند این سازمان، در شبکه ورزش مشغول به کار است و فصل جدید برنامه فوتبال 120 با تهیه کنندگی او روی آنتن ورزش سه رفته است و برنامه اش در شبکه ورزش در حال ده ساله شدن است. او با شبکه مستند سیما هم همکاری هایی هم دارد و البته پیشنهاد گزارش کردن در شبکه ورزش را هم داشته که آن را رد کرده است.

نکته مهم درباره عادل فردوسی‌پور، ابهام درباره بازگشت این چهره سرشناس به شبکه 3 با برنامه نود است. بعد از تعطیلی برنامه نود به خاطر اختلاف عادل با مدیر شبکه سه، او دیگر هیچ فعالیتی در این شبکه نداشته و حتی دفتر او را در این شبکه تخلیه کردند و میزش برنامه اش هم در یک هندوانه فروشی در جاده ساده دیده شد. ضمن اینکه مدیرشبکه سه قید همکاری با عادل فردوسی پور در شبکه سه را زد و البته هیچ وقت به صورت شفاف درباره دلایل قطع همکاری با فردوسی پور به صورت شفاف مطرح نشد و همه چیز پنهان ماند و دو طرف سکوت کردند.

هر چند علی فروغی بعدها در یک گفت و گوی اینترنتی نکاتی را درباره دلیل تعطیلی برنامه نود و قطع همکاری شبکه سه با عادل فردوسی پور بیان کرد که افکار عمومی را راضی نکرد. در هر حال تا علی فروغی مدیرشبکه سه سیماست و با توجه به پخش برنامه فوتبال برتر، خیلی بعید است که شاهد شکل‌گیری مجدد برنامه نود باشیم.

سوال بعدی درباره عادل، امکان همکاری مجدد او با شبکه سه تحت عنوان گزارشگر است. او که از دید اکثر فوتبالدوستان، بهترین و محبوبترین گزارشگر فوتبال محسوب می‌شود، بعد از تعطیلی برنامه نود، دیگر هیچ مسابقه‌ای را برای تلویزیون گزارش نکرده و تنها گزارش او در این مدت، گزارش بازی پرسپولیس و اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا برای صفحه اینستاگرام فارسی کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است که باعث شد این صفحه چند میلیون فالوئر پیدا کند.

البته این ماجرا هم شنیده شده بود که فردوسی پور پیشنهاد گزارش کردن در شبکه سه را هم رد کرده است. به نظر می‌رسد منظور از صحبتهای امروز رئیس سازمان صدا و سیما، بازگشت عادل به عنوان گزارشگر در شبکه های سه و ورزش باشد. اتفاقی که البته باید دید مدیریت شبکه سه چه واکنشی به آن نشان خواهد داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه