|

لیست تیم ملی بهانه 3 سوال از اسکوچیچ

فهرست تیم ملی ایران برای دو بازی مقابل امارات و کره جنوبی چند نکته قابل بحث دارد.

لینک کوتاه کپی شد

مثل تمام لیست‌های قبلی دراگان اسکوچیچ، این فهرست هم با واکنش منتقدان سرمربی تیم ملی مواجه شده و آنها سوالهایی را درباره این فهرست مطرح کرده‌اند که باید منتظر ماند و دید که آیا سرمربی تیم ملی و همکارانش، پاسخی برای این سوال‌ها خواهند داشت یا نه؟

حاج‌صفی کجا بازی می‌کند؟

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، کاپیتان تیم ملی که دو بازی قبلی را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، حالا و با رسیدن به شرایط بازی، مشکلی برای همراهی تیم ملی نخواهد داشت. با توجه به چندپسته بودن حاج‌صفی، این سوال مطرح است که اسکوچیچ از او در کدام پست استفاده خواهد کرد؟

آیا او را به سمت چپ خط دفاعی خواهد برد که این مساله باعث نیمکت‌نشینی امید نورافکن خواهد شد یا اینکه احسان در پست هافبک دفاعی بازی خواهد کرد که در آن صورت باید شاهد نیمکت‌نشینی سعید عزت‌اللهی باشیم.

غیبت صیادمنش

عدم دعوت از مهاجم آماده باشگاه زوریا یکی دیگر از سوالهایی است که منتقدان اسکوچیچ از او پرسیده‌اند. اللهیار جوان در فصل جدید لیگ اوکراین نمایش نسبتا خوبی داشته و آمادگی قابل قبولی دارد و از دید طرفدارانش، این شایستگی را داشت که حداقل به اردوی تیم ملی دعوت شود هر چند که گفته می‌شود شاید صیادمنش یکی از نفراتی باشد که مهدی مهدوی‌کیا در تیم امید از آنها استفاده خواهد کرد و به همین دلیل است که اسکوچیچ ترجیح داده او را دعوت نکند.

دعوت از کاوه رضایی

در کیفیت این مهاجم 29 ساله جای هیچ شک و تردید وجود ندارد منتهی منتقدان این بازیکن عقیده دارند که کاوه مدتهاست که از روزهای خوبش فاصله گرفته و شاید بهتر بود ابتدا در لیگ بلژیک به ثبات خوبی در تیم جدیدش می‌رسید و بعد به تیم ملی دعوت می‌شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه