|

لیست تیم ملی برای بازی با امارات و کره جنوبی؛ هیچ سورپرایزی در کار نیست

اسکوچیچ، لیست تیم ملی برای بازی با امارات و کره را اعلام کرد اتفاق مهم برای ایران، بازگشت 2 لژیونری است که اردوی قبلی را از دست داده بودند.

لینک کوتاه کپی شد

لیست تیم ملی برای دو بازی آینده انتخابی جام جهانی مشخص شده و سورپرایز خاصی در آن دیده نمی‌شود. جعفر سلمانی که در بازی با سوریه عملکرد خوبی نداشت، از لیست ایران حذف شده و محمد کریمی و زبیر نیک‌نفس هم جایی در تیم ملی ندارند. اتفاق‌هایی که همگی، قابل پیش بینی به نظر می‌رسیدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، اتفاق مهم برای ایران، بازگشت دو لژیونری است که اردوی قبلی را بخاطر مصدومیت از دست داده بودند. کاوه رضایی، مهاجم اود هورلی بلژیک به تیم ملی برگشته و می‌تواند در کنار مهاجمان فوق‌العاده ایران، کار حریفان را سخت‌تر کند. البته با فرم فعلی مهدی طارمی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و علی قلی‌زاده، حضور در ترکیب اصلی برای سایر مهاجمان تیم ملی کار دشواری خواهد بود اما در صورت گره خوردن مسابقه، رضایی در کنار کریم انصاری‌فرد و مهدی قایدی می‌توانند گزینه‌های بعدی دراگان اسکوچیچ برای ضربه زدن به دروازه حریف باشند.

آ.ا.ک آتن، با داشتن همزمان 3 بازیکن بزرگ ایران، حالا رکورددار بازیکن در تیم ملی است. بجز آ.ا.ک، فقط پرسپولیس 3 نماینده در تیم ملی دارد. از لیست 26 نفره اسکوچیچ، 19 بازیکن لژیونر هستند که دست باز او، برای دعوت از بازیکنان و چینش آن‌ها در ترکیب اصلی را نشان می‌دهد. ستاره‌هایی که با درخشیدن از پرتغال و روسیه تا قطر و امارات، حالا آماده قدم‌های بعدی برای رسیدن به جام جهانی می‌شوند.

لیست تیم ملی برای بازی با امارات و کره جنوبی

دروازه‌بان‌ها

علیرضا بیرانوند (بوآویستا پرتغال)، امیر عابدزاده (پونفرادینا اسپانیا)، پیام نیازمند (پورتیموننزه پرتغال)

مدافع‌ها

محمدحسین کنعانی‌زادگان (الاهلی قطر)، شجاع خلیل‌زاده (الریان قطر)، سیدمجید حسینی (کایسری اسپور ترکیه)، سیاوش یزدانی (استقلال)، صادق محرمی (دیناموزاگرب کرواسی)، امید نورافکن (سپاهان)، احسان حاج‌صفی (آ.ا.ک یونان)، میلاد محمدی (آ.ا.ک یونان)، صالح حردانی (فولاد)

هافبک‌ها

سعید عزت‌اللهی (وایله دانمارک)، مهدی ترابی (پرسپولیس)، میلاد سرلک (پرسپولیس)، وحید امیری (پرسپولیس)، احمد نورالهی (شباب الاهلی امارات)، سامان قدوس (برنتفورد انگلیس)، علی قلی‌زاده (شارلووا بلژیک)، علیرضا جهانبخش (فاینورد هلند)، یاسین سلمانی (سپاهان)

مهاجم‌ها

مهدی طارمی (پورتو پرتغال)، سردار آزمون (زنیت روسیه)، کریم انصاری‌فرد (آ.ا.ک یونان)، کاوه رضایی (لوون بلژیک)، مهدی قایدی (شباب الاهلی امارات)

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه