|

تصمیم عجیب و غریب فرهاد مجیدی برای استقلال

فرهاد مجیدی رفتار متفاوتی را در قبال بازیکنان جوان استقلال در پیش گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی سرمربی این روز‌های استقلال در تلاش برای ساختن تیمی قدرتمند برای فصل پیش رو است. او در اولین گام ۸ بازیکن را به طور رسمی برای استقلال خرید و بعد‌ها یکی دو بازیکن جوان دیگر را به ترکیب استقلال اضافه کرده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، بازیکنان جوانی که تازه به استقلال آمده اند از سهمیه زیر ۲۳ سال این تیم محسوب می‌شوند و خللی در خریدن چند بازیکن جدید بزرگسالانی که مجیدی برای استقلال می‌خواهد ایجاد نمی‌کند. با این حال، مساله‌ای که درباره فرهاد مجیدی این روز‌ها کمی عجیب و غریب شده رفتارش با بازیکنان جوان است. در همین هفته گذشته ۲ بازیکن جوان استقلال یعنی سجاد آقایی و محمد بلبلی از این تیم جدا شده اند و حالا هم خبر می‌رسد فردین رابط ۲۱ ساله هم منتظر خروج از استقلال است.

سوالی که در این بین مطرح می‌شود این است که آیا فرهاد مجیدی به جوانان اعتقادی دارد یا خیر؟ اگر بله، چطور به راحتی با خروج بازیکنان جوان استقلال موافقت می‌کند. اگر هم خیر، چطور این مربی تمایل زیادی برای خریدن بازیکن جوان برای استقلال دارد؟ فرهاد مجیدی در مقایسه با یحیی گل محمدی نشان داده تمایل بیشتری به خرید و کارکردن با بازیکنان جوان دارد، ولی به نظر می‌رسد هنوز به جمع بندی نهایی برای استفاده یا عدم استفاده از آن‌ها در ترکیب اصلی تیم استقلال نگرفته است.

  • تاج ارسالی در

    فقط شاه ! هرچه شاه بگه درسته !

  • علی ارسالی در

    سردرگمی ،بی تجربگی وکارنابلدی در رفتار وکردارش پیداست.براش خیلی زوده که سرمربی باشه چه برسه که سرمربی تاج!!!!!!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه