|

مظاهری همچنان بدون تیم؛ مقصد نهایی گلر ملی‌پوش کجاست؟

مقصد آینده فوتبالی مظاهری یکی از موضوعات مهم برای فوتبالدوستان ایرانی تلقی می شود و باید دید این دروازه بان در نهایت به چه تیمی خواهد پیوس…

لینک کوتاه کپی شد

دروازه بان فصل گذشته استقلال بعد از آنکه قراردادش را به خاطر اختلاف با مدیران قبلی باشگاه یک طرفه فسخ کرد، هنوز با تیم جدیدی قرارداد امضا نکرده و یکی از ستاره‌هایی است که مقصد نامعلومی دارد.

به گزارش «شایانیوز» وبه نقل از خبرورزشی، با تغییر مدیریت در باشگاه استقلال و روی کار آمدن مصطفی آجرلو، بحث بازگشت رشید به استقلال دوباره داغ شد و خود این دروازه بان نیز پالس‌هایی برای بازگشتش ارائه کرد، منتهی اینطور که از شواهد برمی آید فرهاد مجیدی چندان رغبتی به بازگشت رشید ندارد.

مجیدی بابت این موضوع که مظاهری روز سفر به امارات اردوی تیم را ترک کرده، از وی ناراحت است و از طرفی حضور سیدحسین حسینی، علیرضا رضایی و سینا سعیدی فر در خط دروازه تا حد زیادی خیال سرمربی را بابت این پست راحت کرده است. در چنین شرایطی اما مظاهری همچنان به تیم دیگری نرفته تا موضوع بازگشتش به استقلال یکی از گمانه زنی‌های داغ نقل و انتقالاتی باشد.

مساله مهم درباره مظاهری این است که او با توجه به سوابق و البته قیمتی که دارد، در فوتبال ایران به هر تیمی نمی تواند بپیوندد و طبیعی است که بخواهد در یکی از تیم‌های نامدار و مدعی بازی کند. از طرفی همه تیم‌های نامدار لیگ برتر دروازه بان فصل جدید خود را انتخاب کرده اند و بعید است دیگر دنبال مظاهری باشند.

حتی تیم هوادار تهران که گفته می شد پیشنهاد خوبی به مظاهری داده نیز مهرداد بشاگردی دروازه بان فصل گذشته گل گهر را به خدمت گرفت. اکثر تیم‌های دیگر هم دروازه بان‌های خود را انتخاب کرده اند و در این شرایط اگر بازگشت مظاهری به استقلال به طور کامل منتفی شود، بعید است دیگر شاهد حضور او در فوتبال ایران باشیم.

مدیربرنامه‌های رشید مظاهری با چند تیم خارجی درباره او مذاکراتی داشته و به احتمال فراوان اگر مظاهری نتواند به استقلال برگردد شاهد حضورش در یک کشور دیگر و ادامه فوتبال در خارج از کشور توسط او خواهیم بود. بی تردید مقصد آینده فوتبالی مظاهری یکی از موضوعات مهم برای فوتبالدوستان ایرانی تلقی می شود و باید دید این دروازه بان در نهایت به چه تیمی خواهد پیوست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه