|

ماموریت جدید برای کاپیتان استقلال؛ نقشی تازه برای وریا

این احتمال وجود دارد که مجیدی بخواهد در فصل جدید از وجود غفوری در خط میانی استفاده کرده و به طور کلی قید حضور در پست دفاع راست را بزند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در حالی برای شروع لیگ بیست و یکم آماده می‌شود که در فصل نقل و انتقالات تابستانی در خط میانی خرید‌های چندان زیادی انجام نداد. این احتمال وجود دارد که سرمربی آبی‌ها بخواهد در فصل جدید از وجود وریا غفوری در خط میانی استفاده کرده و به طور کلی قید حضور در پست دفاع راست را بزند. در واقع با بالا رفتن سن غفوری، سرمربی استقلال در نظر دارد نقش هجومی تری به او بدهد و به نوعی از وریا به عنوان بازوی سمت راست خط هافبک تیمش بهره ببرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از برنا، کاپیتان استقلال در لیگ بیستم روز‌های چندان خوبی را سپری نکرد و به نظر می‌رسید دعوت نشدن به تیم ملی روی روحیه او کمی تاثیر گذاشته است. ضمن این که یک مصدومیت قدیمی هم غفوری را آزار داد. با این حال او امیدوار است در فصل جدید بار دیگر به روز‌های اوج برگردد و در خط هافبک تیمش مهره موثری باشد. استقلالی‌ها البته در این پست نفرات دیگری را هم دارند، ولی بعید به نظر می‌رسد که در روش ۲-۵-۳ مجیدی از غفوری به عنوان یک مدافع بهره ببرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه