|

اعتراف یک استقلالی حامی مجیدی جنجالی شد!

مهدی عبدیان عضو سابق هیئت مدیره استقلال با جمله‌ای که در مورد وزیر سابق ورزش گفت سوژه فضای مجازی شد.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی عبدیان در مورد سلطانی‌فر گفته او به ما گفت ۸۰ درصد وقت من صرف استقلال می شود و ۲۰ درصد سهم سایر تیمها. صرف نظر از درست یا غلط بودن این جمله باید گفت حرف‌هایی که عبدیان زد سوژه فضای مجازی است و باعث کرکری جدید هواداران پرسپولیس و استقلال شده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، معمولاً هواداران استقلال می گفتند سلطانی فر پرسپولیسی است و حالا عضو سابق هیئت‌مدیره خودشان که رابطه خوبی هم با فرهاد مجیدی دارد، از وزیر سابق ورزش نقل قول می‌کند که بیشتر به فکر استقلال بود. به نظر می‌رسد مادامی که وزارت ورزش بخواهد تیم‌داری کند، همین داستان ها وجود خواهد داشت و حالا هم سجادی یک روز پرسپولیسی می‌شود و روز دیگر استقلالی. به همین دلیل بایدتدبیر مهمی برای تیم داری کردن وزارت ورزش که حکم شتر سواری دولا دولا را دارد، اندیشیده شود.

  • علی ارسالی در

    اخه اسکول او نگفت وزیر درست می گوید .گفت چاخان می کند می گوید 80 درصد وقتم برای استفلال است اگر راست می گوید جای سمیعی ومددی رو عوض کند شما معلومه لنگی هستی بابا مسعود رو برای لنگی ها فرشته نجات بوده بشناسی

  • ناشناس ارسالی در

    این ها همش بازی .. آقای سلطانی فر همچین مددی تمام دفتر دستک های فوتبال کل وزارت ورزش فقط ملت رو بازی می دن .یه عده ای تا جایی از مسیر سوارن ولی بالاخره تو یه ایستگاهی پیاده شون می کنن .کسی هم نمی دونه قطار کجا می ره و کسی هم نمی دونه کی و چه کسی قراره پیاده بشه .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه