|

چرا رایان تفضلی استقلالی نشد؟

دلیل منتفی شدن حضور رایان تفضلی مدافع تیم ‌وایکمپ واندررز انگلیس در استقلال چه بود؟

لینک کوتاه کپی شد

رایان تفضلی مدافع تیم ‌وایکمپ واندررز انگلیس یکی از نفراتی بود که نامش در لیست فرهاد مجیدی دیده شده بود بازیکنی که صحبتهایی درباره حضورش در پرسپولیس هم به گوش می‌رسید منتهی خود تفضلی گفته بود مذاکرات به نتیجه نرسیده و از طرف دیگر گفته شد که یحیی گل‌محمدی اعلام کرده که سبک بازی این مدافع به پرسپولیس نمی‌خورد و از طرف دیگر خود تفضلی در مصاحبه‌ای که با خبرورزشی داشت، اعلام کرد از پرسپولیس پیشنهاد داشته اما ترجیح می‌دهد در این مقطع، فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، درباره حضور او در استقلال، اما کار به مذاکرات جدی نرسید. داستان از این قرار است که مدیران وقت استقلال از طریق یکی از ایجنتهای ایرانی تفضلی، مذاکره با این مدافع را شروع کردند منتهی به موازات این مذاکره، یک ایجنت دیگر سراغ تفضلی می‌رود و به او پیغام می‌دهد که اگر قرار است این بازیکن به استقلال برود، باید این انتقال از کانال او انجام شود و اوست که باید کارها را با باشگاه و کادر فنی هماهنگ کند و ایجنت دیگری نباید در این انتقال نقش داشته باشد.

 اتفاقی که باعث تردید تفضلی می‌شود و این بازیکن ترجیح می‌دهد که قید ادامه مذاکره با استقلال را بزند. درباره ایجنت دوم که باعث منتفی شدن حضور رایان تفضلی در استقلال شد، چیزی نمی نویسیم اما در هر حال انتقال این بازیکن به استقلال به همین دلیل منتفی شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه