|

آبروریزی بین المللی باشگاه استقلال!

بدهی استقلال به یک تاجر که از دوره احمد سعادتمند و احمد مددی به مصطفی آجورلو به ارث رسیده، در حال تبدیل شدن به یک آبروریزی بین المللی است.

لینک کوتاه کپی شد

طلبکار باشگاه استقلال که حکم توقیف ملک و توقیف حساب های باشگاه را از دادگاه گرفته، در حال مکاتبه با وزارت خارجه و سفارت ایران در امارات و باشگاه شباب الاهلی است تا طلب خود را از روی مبلغی که باشگاه استقلال از این تیم اماراتی طلبکار است، بردارد!

تاجری که در ماجرای حفظ شیخ دیاباته دلار و درهم به احمد سعادتمند قرض داد و با گذشت بیش از یک سال از آن ماجرا هنوز به مطالبات خود نرسیده، پس از آن که از توقیف ملک و توقیف حساب باشگاه فعلا به نتیجه ای نرسید، مکاتبه با باشگاه اماراتی شباب الاهلی و سفارت ایران در امارات را آغاز کرده است.

برابر با شنیده های ما، وکیل این طلبکار استقلال با استناد به ماده ۸۷ قانون اجرای احکام مدنی که به طلبکار اجازه می دهد در طول روند رسیدگی به شکایتش اگر متوجه شد مدیون و بدهکار طلبی نزد شخص ثالث دارد، برای دریافت آن طلب اقدام کند، وقتی متوجه شده باشگاه استقلال پول فروش مهدی قائدی را از شباب الاهلی گرفته و نزد سفارت ایران در امارات است، با باشگاه شباب الاهلی و همچنین سفارت ایران در امارات وارد مکاتبه شده تا به پول خود برسد.

داستانی که می توانست در ایران حل و فصل شود، کم کم در حال تبدیل شدن به یک آبروریزی بین المللی است! حمید احمدی، طلبکار باشگاه استقلال حکم دادگاه را دریافت کرده و مطابق این حکم باشگاه استقلال باید مبلغ هشت میلیارد تومان به او و نیم عشر اجرایی یعنی چهارصد میلیون تومان به دادگستری بپردازد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه