|

تیم آرش برهانی مدعی اصلی قهرمانی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: علاوه بر اینکه به بازیکن‌سازی اهمیت می‌دهم به دنبال موفقیت باشگاه نیز هستم.

لینک کوتاه کپی شد

امیدهای استقلال که خود را برای حضور پر قدرت در مسابقات آماده می‌کند با هدایت آرش برهانی اردوی ۱۰ روزه‌ای را در در شهر زیبای علی‌آباد کتول در استان گلستان برگزار کرد. این تیم در طول اقامت خود تمرینات منظم و فشرده‌ای را پشت سر گذاشت. مهاجم سال‌های دور استقلال درباره برگزاری این اردو اظهار داشت: در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی می‌کنم اردوهای زیادی را برگزار کرده‌ام و به شهرها و کشورهای مختلف رفته‌ام اما با جرات می‌توانم بگویم این اردو بی‌نظیر بود. همچنین باید به خاطر این اردو عالی از حسینی هم تشکر ویژه ایی کنم.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ایرنا، برهانی ادامه داد: علاوه بر اینکه به بازیکن‌سازی اهمیت می‌دهم به دنبال این هستم تا به موفقیت برسیم. استقلال نامش بزرگ است و باید همواره در هر مسابقه و تورنمنتی که به میدان می‌رود از نام و اعتبارش به بهترین شکل ممکن دفاع کند. امسال بدون شک مدعی اصلی قهرمانی هستیم.

168270

سرمربی امیدهای استقلال در مورد حضور مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: او نگاه ویژه‌ای به آکادمی دارد و اعتقاد دارد که آکادمی باشگاه استقلال از یک آکادمی سنتی باید به آکادمی مدرن تبدیل شود. تلاش مجموعه آکادمی باشگاه استقلال با هدایت آجورلو این است که به استانداردهای AFC برسیم و اکنون در پروسه قرار گرفتن مدال نقره در حوزه آکادمی هستیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه