|

چرا آجورلو گزینه مناسبی برای استقلال است؟

فاطمی گفت: آجورلو از مدیران باسابقه است که سالیان سال در ورزش ایران و مدیریت باشگاه هایی چون تراکتور و پاس مشغول بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

فراز فاطمی در خصوص شرایط استقلال و انتصاب مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: آجورلو از مدیران باسابقه است که سالیان سال در ورزش ایران و مدیریت باشگاه‌هایی چون تراکتور و پاس مشغول بوده است و حس خوبی به این اتفاق دارم. به یک مدیرعامل باتجربه و کاربلد نیاز داشتیم تا حواشی را به حداقل برساند و آرامش را به اردوی تیم بیاورد و هواداران را شاد کند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان، وی درباره نتیجه نگرفتن آجورلو در مدیریت استیل آذین با وجود تیمی پُرستاره گفت: شرایط آن تیم با استقلال تفاوت زیادی داشت و آنها خصوصی بودند و نمی‌توان برای مقایسه ملاک قرار داد. آجورلو تجربه بالایی دارد و در تیم پرهوادار تراکتور هم کار کرده و شرایط استقلال را می‌داند.

فاطمی در رابطه با اینکه فرهاد مجیدی ۲ سال قرارداد داشت و مجددا قرارداد او تمدید و ۳ ساله شد، عنوان کرد: مدیرعامل در بدو ورود خود خواسته به سرمربی تیم اعتماد به نفس داده و حمایت خود را از وی نشان دهد و این یک کار حرفه‌ای است. پیشکسوت استقلال در خصوص انتصاب بیژن طاهری به سرپرستی استقلال تصریح کرد: طاهری از پیشکسوتان خوشنام و شریف استقلال است و از نظر فنی و مدیریتی چهره‌ای قابل احترام و مورد تایید است و می‌تواند کمک حال استقلال باشد.

وی درباره انتصاب کوتاه مدت مهدی پاشازاده در معاونت ورزشی استقلال اظهار داشت: پاشازاده از بازیکنان بزرگ تاریخ استقلال است و به درخواست مددی به استقلال آمد و قطعا هدف او کمک به استقلال برای رشد و سربلندی باشگاه بوده است و حالا دیگر با استقلال همکاری ندارد. به این مساله باید به دید خوب نگاه کنیم.

مهاجم اسبق استقلال در رابطه با خرید‌های استقلال و انتقاداتی که به آن‌ها وارد است عنوان کرد: به نظرم استقلال با وجود از دست دادن چند بازیکن تاثیرگذار و بزرگ مثل قایدی و دیاباته، نقل و انتقالات خیلی خوبی نداشته و نام بزرگی جذب تیم نشده است. بازیکنان خوب و جوانی به استقلال آمده اند که فعلا مانند هندوانه دربسته هستند و انشالله بتوانند جواب اعتماد این تیم بزرگ را بدهند. شرایط استقلال از سایر تیم‌ها متفاوت است و خیلی از بازیکنان بزرگ هم نتوانسته اند در این باشگاه عملکرد قدرتمندی داشته باشند.

فراز فاطمی در پایان در خصوص فصل جدید استقلال و پیش بینی او از عملکرد آبی‌ها خاطرنشان کرد: کار استقلال برای قهرمانی سخت است و رقبای قدرتمندی داریم، اما با تمام مشکلات یکی از کاندیدا‌های قهرمانی هستیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. باید حواشی گذشته و دعوا‌های سابق را فراموش کنیم و با اتحاد به سوی جلو پیش برویم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه