|

(عکس) طارمی در لحظه گلزنی به آلیسون بکر؛ شیرجه دیدنی مقابل چشمان فان‌دایک

مهدی طارمی مهاجم و ستاره ایرانی تیم پورتو در شب شکست همبازیانش تنها گلزن برابر لیورپول در مسابقه خانگی بود.

لینک کوتاه کپی شد

در چارچوب بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم پورتو میزبان لیورپول بود و با نتیجه ۵ بر یک شکست خورد. شکست مقابل مردان یورگن کلوپ در حالی برای کونسیسائو خیلی سنگین و گران تمام نشد که مهدی طارمی آبروی همبازیانش را خرید و تنها گل پورتو در این بازی خانگی را به ثمر رساند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، وقتی لیورپول با سه گل از پورتو در ورزشگاه استادیوم خانگی‌اش پیش افتاده بود، تماشاگران حاضر در استادیوم امید چندانی به گلزنی میزبان نداشتند و پیش بینی می‌شد که آنها بدون گل زده زمین را ترک کنند ولی مهاجم ملی پوش ایرانی معادلات را بهم ریخت.

در دقیقه ۷۴ طارمی شم گلزنی بالای خود را به رخ خط دفاعی قدرتمند یورگن کلوپ کشید. پشت سر ویرجیل فان‌دایک و جوئل ماتیپ، روی ارسال نزدیک از محوطه جریمه مهدی طارمی خودش را در مسیر توپ قرار داد و جلوتر از جو گومز با سر به توپ ضربه داد تا دورتر از دستان آلیسون بکر تور دروازه را به لرزه در بیاورد.

طارمی با این گلزنی یکبار دیگر نامش را به عنوان یک مهاجم طراز اول در ترکیب پورتو ثابت کرد. مهاجم ملی پوش که سابقه گلزنی در رویارویی با یوونتوس را هم در کارنامه دارد، اکنون پس از چلسی، لیورپول دومین تیم انگلیسی است که در تقابل با این بازیکن نتوانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

168208

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه