|

گل محمدی: مشکل پرسپولیس نداشتن دیدار رسمی است

گل محمدی: متاسفانه در شرایطی باید به مصاف الهلال برویم که این تیم از دل مسابقات می‌آید اما ما باید بدون بازی رسمی برابر آنان صف آرایی کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) پرسپولیس، افزود: لیگ برتر ایران هنوز آغاز نشده اما الهلال در شرایط مسابقه است و با آمادگی کامل به میدان می‌آید. وی ادامه داد: این مشکل بزرگی است که پرسپولیس با آن مواجه بوده و هیچ چیز نمی‌تواند جای مسابقه رسمی و شرایط بازی‌های لیگ را بگیرد. 

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ایرنا، سرمربی سرخ پوشان تهرانی تاکید کرد: بازیکنان ما شرایط خوبی دارند و با انگیزه بالا تمرین می‌کنند و این مساله موجب می‌شود روز به روز پیشرفت کنند. آنها از لحاظ بدنی خوب هستند و ما نیاز داریم بازی‌های تدارکاتی بیشتری را انجام دهیم.

وی افزود: شرایط ما در لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های دیگر متفاوت است، هم استقلال تاجیکستان که با آن بازی کردیم و هم الهلال عربستان که با آن بازی داریم، از دل مسابقات داخلی خود به این بازی ها وارد شدند اما متأسفانه ما با بازی‌های دوستانه باید به مصاف رقبای خود برویم. یک بازی انجام دادیم و روز جمعه هم با شهرداری آستارا دیدار می‌کنیم و ۱۶ مهرماه هم باید در دیداری دوستانه به مصاف سپاهان برویم.

سرمربی پرسپولیس درباره تداخل بازی‌های تیم ملی با دیدار الهلال، عنوان کرد: بله متاسفانه این مشکل را داریم و کار ما واقعاً سخت شده است. با توجه به اینکه چهار روز بعد از بازی ایران با کره جنوبی، باید با الهلال روبه‌رو شویم کار سختی خواهیم داشت و نیاز به تمرین و ریکاوری داریم. این مشکلات هست و باید سعی کنیم این مشکلات را به حداقل برسانیم و با آمادگی کامل به مصاف الهلال برویم.

گل‌محمدی درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس نیز گفت: علی شجاعی قطعاً به بازی با الهلال نمی‌رسد، کامیابی‌هم بعید است که به این بازی برسد و مهدی‌خانی نیز که دستش شکسته و فعلاً دو سه ماه نمی‌تواند بازی کند.

وی در مورد رضایت خود از شرایط بازیکنان جدید گفت: با توجه به اینکه پنجره باشگاه بسته است طبعاً نقل‌وانتقالات برای ما تمام شده، بازیکنان جدید هم نیاز به زمان دارند تا بتوانند خودشان را نشان دهند. هر بازیکنی که به پرسپولیس آمده با جان و دل آمده و عاشق پرسپولیس بوده است. آنها می‌توانستند با قراردادهای خیلی بهتری به باشگاه‌های دیگری بروند اما بدون حتی یک ریال دریافتی با پرسپولیس قرارداد بستند. جا دارد هم از بازیکنان جدید و هم بازیکنان گذشته تیم تشکر کنم که با عشق و علاقه کار می‌کنند.

گل‌محمدی در مورد نقش اعضای هیأت مدیره پرسپولیس در حل مشکلات، افزود: آنها در حد توانشان حمایت می‌کنند و امیدوارم تصمیماتی که گرفته می‌شود در نهایت به باشگاه و تیم کمک کند و هر کسی که به این باشگاه می‌آید بتواند مشکلات را برطرف کند. مشکلات قابل حل شدن است و با برنامه‌های خوب و انتخاب نفرات اصلح می‌توان آنها را برطرف کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه نام افرادی که برای مدیریت و هیأت مدیره پرسپولیس مطرح است خیلی امیدوارکننده نیست و حتی برخی از آنها تجربه لیگ برتری هم ندارند، اظهار داشت: در حیطه و اختیارات من نیست که در مورد هیأت مدیره و اینکه چه کسانی انتخاب می‌شوند اظهارنظر کنم. وظیفه و کار من مشخص است و باید تمرکز خودم را روی بازی‌های تیم بگذارم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تقابل تیمش با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: الهلال چهار پنج بازیکن خارجی سطح بالا و ۹ ملی‌پوش دارد. نماینده عربستان تیم بسیار خوبی را آماده بازی کرده و با تمام قوا، و در ورزشگاه خانگی خود آنهم با حضور هوادارانش برابر پرسپولیس بازی خواهد کرد.

گل محمدی ادامه داد: با یک تیم واقعاً حرفه‌ای که قهرمان آسیا است بازی داریم. الهلال دو سه دوره قهرمان شده، آنها تیم پُرمهره و یکدستی دارند و کار خیلی سختی برابر آنها داریم اما باید بجنگیم و مبارزه کنیم. تمام امید من این است که بازیکنان با تمام وجود بازی کنند و از غیرت خود مثل همیشه استفاده کنند. انگیزه زیادی داریم و از همه می‌خواهم فکر نکنند بازی راحتی در پیش است. الهلال در هر بازی نسبت به دیدار قبلی متفاوت است و نکات فنی بسیار زیادی را در این تیم دیده‌ام. کار ما واقعاً دشوار است و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی یادآور شد: در آسیا بین تیم‌های ایرانی با نمایندگان دیگر کشورها جدالی نابرابر را شاهد هستیم،‌ حتی برای زمین تمرین هم برخی اوقات دچار مشکل می‌شویم و مشکلاتی داریم که در شأن و منزلت یک باشگاه نیست اما قول می‌دهم که با همه وجود بجنگیم ‌و این کاری است که ما بلدیم.

گل‌محمدی درباره لغو بازی سوپرجام هم گفت: اگر این بازی برگزار می‌شد می‌توانست به ما کمک کند و بازیکنان را برای تقابل با الهلال آماده می‌کردیم، ولی الان دیگر درست نیست راجع به آن صحبت کنیم و باید فقط تمرکزمان روی بازی‌ها باشد.

وی حضور دستیاران خود در تیم ملی گفت: همیشه اولویت همه باشگاه‌ها و فدراسیون، بحث تیم ملی بوده است. در بدترین شرایط هم به تیم‌های پایه و تیم ملی بزرگسالان کمک کرده‌ایم و این وظیفه ماست و هیچ منتی وجود ندارد. این باعث افتخار ماست ولی تعامل بین پرسپولیس و تیم ملی می‌تواند به هر دو طرف کمک کند و ما دنبال این تعامل هستیم.

همانطور که ما و مربیان با همه وجود برای تیم ملی زحمت کشیدیم، امیدوارم در فدراسیون هم این تعامل وجود داشته باشد و من دنبال گرفتن امتیاز و پوئن نیستم و فقط می‌خواهیم تعامل وجود داشته باشد که بتوانیم به هم بیشتر کمک کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه