|

نقل و انتقالات استقلال؛ فرهاد مجیدی 4 بازیکن جدید می خواهد

مدیریت جدید باشگاه استقلال به فرهاد مجیدی قول داده ۴ بازیکن مدنظرش را تا کمتر از یک ماه دیگر و پیش از پایان فصل نقل و انتقالاتی بخرد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در این فصل با فرهاد مجیدی تغییرات زیادی داشته است. تیم او چندین بازیکن مهم از جمله مهدی قایدی، محمد نادری و مسعود ریگی را از دست داده، ولی در عوض توانسته ۸ بازیکن جدید هم بخرد. این تعداد از بازیکنان در شرایطی جذب تیم شده اند که عنوان می‌شد فرهاد مجیدی هنوز ۲ بازیکن دیگر می‌خواهد.

به گزارش «شایانیوز»، حالا برخلاف ادعای اولیه، مشخص شده فرهاد مجیدی نه ۲ بازیکن، بلکه ۴ بازیکن جدید دیگر برای استقلال می‌خواهد. البته از این تعداد یک نفر می‌تواند فرشید اسماعیلی باشد. او هنوز منتظر مذاکره با استقلال برای بازگشت به این تیم است. طبق اخباری که از این باشگاه به گوش می‌رسد، فرهاد مجیدی گفته یک مدافع، ۲ هافبک (هافبک هجومی و وینگر) و یک مهاجم می‌خواهد. به نظر می‌رسد جدایی محمد بلبلی که به عنوان وینگر جذب استقلال شده بود یکی از دلایلی است که فرهاد را به سمت خرید یک وینگر جدید سوق می‌دهد.

نکته جالب اینکه مدیریت جدید باشگاه استقلال به فرهاد مجیدی قول داده ۴ بازیکن مدنظرش را تا کمتر از یک ماه دیگر و پیش از پایان فصل نقل و انتقالاتی بخرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه