|

چرا آجرلو قرارداد مجیدی را برای 3 سال تمدید کرد؛ سردار چه در سر دارد؟

به نظر تمدید قرارداد 3 ساله مجیدی بیشتر جنبه نزدیک شدن به کادر فنی، اعتماد سازی و ایجاد آرامش در استقلال را دارد تا یک تصمیم قابل اجرا.

لینک کوتاه کپی شد

مصطفی آجورلو در بدو ورود به استقلال قرارداد مجیدی را تا ۳ سال تمدید کرد. اقدامی که به نظر می‌رسد بیشتر جنبه نزدیک شدن به کادر فنی، اعتماد سازی و ایجاد آرامش در استقلال را دارد تا یک تصمیم قابل اجرا؛ آن هم برای ۳ سال بعد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، فرهاد مجیدی تا قبل از ورود آجورلو به باشگاه استقلال تا دم برکناری هم پیش رفته بود. او به دلیل ناکامی‌هایی که در ۳ سال اخیر متحمل شده از دیدگاه بسیاری از کارشناسان، دیگر گزینه‌ای محسوب نمی‌شود که به طور قطع بتواند بار سنگین سال‌ها ناکامی را از روی دوش استقلال بردارد.

به همین دلیل مجیدی همین حالا نیز با تک ماده سرمربی استقلال مانده و مخالفان زیادی را در پس خود می‌بیند. بعید هم هست که اگر او در لیگ بیست و یکم نتواند استقلال را به موفقیتی برساند، همچنان مورد حمایت مصطفی آجورلو قرار بگیرد.

در واقع حفظ این قرارداد ۳ ساله منوط به دست یافتن به موفقیت در ماه‌های آتی است و فرهاد مجیدی باید بتواند با استقلال دوران درخشانی را خلق کند وگرنه آجورلو راهی جز تصیمات تازه پیش روی خود نخواهد داشت و هیچ ضمانت اجرایی وجود ندارد که این مربی بتواند با ادامه ناکامی‌ها همواره سرمربی استقلال باقی بماند.

  • امیرازمشهد ارسالی در

    خوشحالم شاه فرهادماندگارشدفقط محمودفکری خفه بشه استقلال 💙موفق میشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه