|

توافق یحیی برای تحویل ستاره پرسپولیس به رفیق شفیقش !

محمد شریفی تنها بازیکنی است که از پرسپولیس به اردوی تیم امید دعوت شده که به خواست یحیی او بعد از بازی با الهلال به اردوی تیم امید می رود.

لینک کوتاه کپی شد
1

تیم امید برای بازی های مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در شهر دوشنبه تاجیکستان آماده می شود و طبق برنامه اعلامی باید در روزهای ۳-۶- ۹ آبان به مصاف تیم های نپال – لبنان و تیم میزبان برود. بازی های نهایی در سال ۲۰۲۲ در شهر تاشکند و با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود. تنها بازیکنی که از تیم پرسپولیس به اردوی تیم امید دعوت شده بود محمد شریفی بود که پیش از این شاهد حضور او در ترکیب تیم ملی نوجوانان در جام جهانی بودیم.

 به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، با توجه به اهمیت دیدار پرسپولیس در برابر الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و با توافق یحیی گل محمدی و مهدی مهدوی کیا قرار شد محمد شریفی بعد از این بازی در اردوی تیم امید حاضر شود که به نظر می رسد با توجه به سپری شدن بیشتر تمرینات تیم امید تا پیش از مسابقه یاد شده احتمالا سرمربی تیم امید بعد از بازی های مقدماتی بازیکن پرسپولیس را به اردوی امید دعوت خواهد کرد.

مهدی مهدوی کیا برای انتخاب لیست نهایی خود ۶۶ بازیکن را در سه مرحله به اردوی تیم امید دعوت کرد و در ادامه برخی از بازیکنان هم با توصیه سرمربیان تیم های لیگ برتری به اردوی تیم امید دعوت شدند و آنچه که مشخص و واضح است خوشبختانه مهدی مهدوی کیا برای انتخاب بازیکن با کمبود مهره مواجه نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه