|

مجیدی به زودی به تمرینات استقلال برمی‌گردد

براساس اعلام باشگاه استقلال، مجیدی امروز در کمیته اخلاق فدراسیون حضور یافت و با پرداخت جریمه و اخذ تاییدیه لازم در تمرینات تیمش حاضر می شود.

لینک کوتاه کپی شد

کمیته اخلاق فدراسیون چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که فرهاد مجیدی، سرمربی تیم استقلال تهران به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده است. همچنین براساس اعلام این نهاد، مجیدی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکانپذیر خواهد بود. 

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ایرنا، بدنبال پیگیری‌های انجام شده، باشگاه استقلال امروز اعلام کرد: طبق دلایلی که به سرمربی تیم استقلال اعلام شده ، مصاحبه مجیدی در تاریخ ۱۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ تحت عنوان «فکر می‌کنم کی‌روش این کمیته فنی را جمع کرده بود و بعد از رفتن او آنها باز دکان خودشان را باز کرده‌اند» و اظهارات مجیدی درباره محمد جواد آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات در بهار سال جاری، علت جریمه نقدی وی توسط کمیته اخلاق بوده است. با اعلام کمیته اخلاق به سرمربی آبی‌ها، مجیدی مشکلی برای همراهی تیم فوتبال استقلال نخواهد داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه