|

۲ بازیکن جدید در فهرست تازه فرهاد مجیدی برای استقلال

با تغییر مدیریت در استقلال فرهاد می‌تواند با خیال راحت تری فهرست خریدش برای استقلال را تکمیل کند اما هنوز جای ۲ بازیکن دیگر برایش خالی است.

لینک کوتاه کپی شد

با تغییر مدیریت در باشگاه استقلال به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی می‌تواند با خیال راحت تری فهرست خریدش برای استقلال را تکمیل کند. او که پیش از این درنظر داشت ۱۰ بازیکن جدید برای استقلال بخرد تا به حال ۸ نفر را خریده و هنوز جای ۲ بازیکن دیگر برایش خالی است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، ۲ بازیکن جدیدی که فرهاد مجیدی قصد دارد بخرد هافبک و مهاجم هستند. در واقع بعد از طولانی شدن روند مذاکرات با فرشید اسماعیلی حالا مجیدی یک هافبک بازیساز به جای او می‌خواهد. مهمتر از هافبک، اما خرید یک مهاجم توانمند است. پیش از این گفته شده بود مهاجم جدید استقلال خارجی و بسیار نام آشنا است. این پروژه هنوز متوقف نشده و فرهاد مجیدی قرار است اسم بازیکن موردنظرش را برای مذاکره به مدیریت جدید باشگاه استقلال اعلام کند.

به این ترتیب بعید نیست که در روز‌های آتی ۲ بازیکن جدید و مورد نظر فرهاد مجیدی پیراهن استقلال را به تن کنند. این اتفاق وقتی محقق‌تر می‌شود که مدیریت جدید استقلال علاقه زیادی دارد قدرتش را در همین روز‌های آغازین به رخ بکشد. چه قدرتنمایی بیشتر از خرید ۲ ستاره نام آشنا برای استقلال؟!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه