|

شایعه ای عجیب درباره نوراللهی؛ چرا سرمربی شباب الاهلی به او بازی نمی دهد؟

عده‌ای معتقدند کم بازی کردن نوراللهی بی‌ارتباط با بازی 2 هفته آینده تیم ملی و امارات نیست و اماراتی‌ها قصد دارند روحیه او را تضعیف کنند.

لینک کوتاه کپی شد

هفته گذشته شایعاتی درباره احتمال بازگشت زود هنگام نوراللهی از لیگ امارات منتشر شد و گویا این تیم اماراتی خیلی زود به این نتیجه رسیده که خرید جدیدش چندان کارآمد نیست و بهتر است در همین ابتدای فصل قرارداد او را فسخ کند. سرمربی شباب الاهلی خیلی زود به این حواشی واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد تا مشخص شود که قرار است فعلا از نوراللهی در ترکیب تیمش استفاده کند، اما اتفاقاتی که در دیدار برابر الوحده رخ داد بار دیگر نشان داد که جایگاه هافبک ملی‌پوش ایرانی در این تیم تضمین‌شده نیست.

به گزارش «شایانیوز»، سایت «امارات‌الیوم» درباره این دیدار نوشت: «شباب الاهلی در مصاف با الوحده نتوانست از امتیاز میزبانی خود به‌ خوبی استفاده کند و در نهایت به‌ تساوی بدون گل رسید تا ۲ امتیاز حساس را از دست بدهد. این تیم در دیدار هفته پنجم خود چندین فرصت خوب گلزنی از جمله موقعیتی را از دست داد که در اواخر بازی توسط مهدی قایدی به گل تبدیل نشد تا در نهایت به یک امتیاز این دیدار دست پیدا کند.

در دقایق پایانی بازی مهدی علی، سرمربی الاهلی دو تعویض انجام داد و نوراللهی که در بازی‌های قبلی در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت و همچنین گیرمه بالا مهاجم برزیلی خود را راهی زمین کرد، اما در فرصت کوتاهی که از بازی باقی‌ مانده بود این دو بازیکن نتوانستند کار مفیدی برای تیم‌شان انجام دهند.

الوحده که آخرین‌ بار در سپتامبر سال ۲۰۰۹ در این ورزشگاه به برتری رسیده بود، این بار هم نتوانست میزبان خود را شکست دهد و این طلسم همچنان پابرجا ماند. از طرف دیگر شباب الاهلی در این دیدار رکورد جالبی را ثبت کرد و سی‌امین بازی بدون شکست در رقابت‌های داخلی امارات را با مربیگری مهدی علی پشت سر گذاشت تا همچنان با این روند خوب خود ادامه دهد.»

هم‌ گروهی تیم ملی ایران با امارات در مرحله سوم انتخابی رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر باعث شده در روز‌های اخیر شایعه عجیب دیگری درباره علت رفتار‌های اخیر مهدی علی با هافبک ایرانی منتشر شود. عده‌ای معتقدند که کم بازی کردن نوراللهی و نیمکت‌نشینی اخیرش بی‌ارتباط با بازی دو هفته آینده دو تیم در این مرحله نیست و اماراتی‌ها تصمیم دارند با این رفتار‌ها روحیه نوراللهی را پیش از این مسابقه حساس تضعیف کنند تا او در شرایط مناسبی در این مسابقه به میدان نرود.

دو تیم قرار است پنجشنبه آینده در امارات به‌ مصاف هم بروند و با توجه به اینکه نوراللهی در دو دیدار قبلی ایران برابر سوریه و عراق جزء نفرات اصلی اسکوچیچ بوده و ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشته، تیم حریف چنین شیوه‌ای را برای نتیجه گرفتن در آن مسابقه در پیش گرفته؛ اتفاقی که احتمال درست بودن آن بسیار بعید است و چنین تحلیل‌های برای علل کم شدن تعداد دقایق بازی او در تیم جدیدش چندان منطقی به‌نظر نمی‌رسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه