|

بازیکن جدید پرسپولیس در اردوی تیم ملی

اسکوچیچ بازی مدافعان پرسپولیس یعنی سیامک نعمتی و سعید آقایی را پسندیده و این دو محتمل ترین گزینه ها برای مدافع کناری تیم ملی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

با لژیونر شدن چندین بازیکن پرسپولیس، در اردوی آخر تیم ملی، تعداد بازیکنانی که از این باشگاه به اردو فراخوانده شدند به ۳ نفر رسید: وحید امیری، مهدی ترابی و میلاد سرلک. این سه بازیکن همچنان در فهرست تیم ملی برای دو بازی پیش رو برابر امارات و کره جنوبی خواهند بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، با این حال به نظر می‌رسد به غیر از این نفرات، یکی دو بازیکن جدید دیگر از این تیم به تیم ملی دعوت شوند. محتمل‌ترین گزینه‌ها دو مدافع کناری این تیم یعنی سیامک نعمتی و سعید آقایی هستند. دراگان اسکوچیچ در هر دو بخش دفاع کنای در ۲ بازی اخیر تیم ملی برابر سوریه و عراق به مشکل برخورده بود و به نظر می‌رسد برای حل این مشکل این بار به سراغ بازیکنان پرسپولیس برود. البته که بازگشت احسان حاج صفی به تمرینات می‌تواند خیال دراگان را از سمت چپ خط دفاعی اش راحت کند، ولی بازی دیگر مدافعان تخصصی در این پست، تا به حال چندان نظر اسکوچیچ را جلب نکرده است.

به غیر از پست دفاع چپ، پست دفاع راست هم با همین مشکل روبرو است؛ صادق محرمی برگشته، ولی به نظر می‌رسد او تنها گزینه مورد اعتماد دراگان در این پست است و حالا عنوان شده احتمالا سیامک نعمتی برای بازی در این پست به اردو فراخوانده شود. این موضوع در شرایطی مطرح می‌شود که پرسپولیسی‌ها ۴ روز بعد از بازی تیم ملی با کره جنوبی در عربستان با الهلال روبرو خواهند شد و یحیی و کادرش قطعا اینبار خیلی خوشحال نخواهند شد که تعداد ملی پوشان این تیم بیشتر شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه