|

سومین بازیکن ایرانی هم راهی لیگ امارات شد

اگر حضور فرشید اسماعیلی در امارات نهایی شود او پس از نوراللهی و قایدی، سومین بازیکن ایرانی این لیگ محسوب می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنان پرشمار استقلال است که قراردادش با این باشگاه در انتهای فصل پیش به پایان رسید. با وجود آنکه با چندین بازیکن این تیم تمدید شد، اما خبر رسید اسماعیلی در فهرست تمدیدی‌های این باشگاه قرار ندارد.

به گزارش«شایانیوز»، بعد‌ها عنوان شد دلیل خروج فرشید اسماعیلی از فهرست تمدیدی‌های استقلال، اختلاف مدیریت باشگاه با این بازیکن است. نرفتن فرشید اسماعیلی به تیم جدید و البته تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال این شایعه را به وجود آورد که این بازیکن قرار است دوباره به این تیم برگردد.

حالا، اما منابع خبری هافبک فصل پیش استقلال را به لیگ امارات نزدیک می‌دانند. سایت UAE امارات اعلام کرد که کاپیتان استقلال به لیگ این کشور نزدیک شده است. علاوه بر آن حسن الجسمی خبرنگار شبکه دبی اسپورت در توییتر خود ادعا کرد که اسماعیلی در آستانه پیوستن به لیگ امارات قرار دارد. این خبرنگار سرشناس اماراتی تاکید کرد دو باشگاه این کشور در حال مذاکره با این بازیکن ایرانی هستند.

اگر حضور فرشید اسماعیلی در امارات نهایی شود او پس از نوراللهی و مهدی قایدی، سومین بازیکن ایرانی این لیگ و البته دومین استقلالی لیگ امارات محسوب می‌شود.

1020066_207

  • ناشناس ارسالی در

    فرشید نرو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه