|

نحوه خودکشی فجیع شاهرخ غلامرضاپور همبازی مهدی طارمی

شاهرخ غلامرضاپور خود را از دکل روشنایی استادیوم تختی شهر برازجان به پایین پرت کرده و به زندگی اش پایان داد.

لینک کوتاه کپی شد

شاهرخ غلامرضاپور بازیکن فوتبالی که در تیم ایرانجوان بوشهر سابقه همبازی شدن با مهدی طارمی را داشت و در تیم هایی مانند نفت مسجد سلیمان، فجر شهید سپاسی، آلومینیوم اراک، خوشه طلایی ساوه و مس کرمان نیز بازی کرده بود، در اتفاقی باورنکردنی دست به خودکشی زد و جانش را از دست داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از روزیاتو،  غلامرضاپور اخیراً در تیم خوشه طلایی بازی می کرد و به دلیل مصدومین شکم و محرومیت چهار ماهه ای که به خاطر دوپینگ گریبانگیرش شده بود، نتوانست آنطور که می خواست به بازی در سطح اول فوتبال ایران ادامه دهد. وی در ماه های اخیر به محل زندگی والدینش، برازجان، بازگشته بود تا در کنار پدر و مادرش زندگی کند. شاهرخ غلامرضاپور با انتشار پستی در اینستاگرام که در واقع خداحافظی او بود به زندگی اش پایان داد.

وی پس از انتشار این پست اینستاگرامی و بی توجهی اطرافیانش به وخامت حال روحی اش، از دکل روشنایی استادیوم تختی شهر برازجان خود را به پایین پرت کرده و به زندگی اش پایان داد. غلامرضاپور از دوستان صمیمی محمد دانشگر و حسین پورامینی بوده و از بازیکنان شاخص برازجان به شمار می آمد و در دوران همبازی بودن با مهدی طارمی در ایرانجوان بوشهر جزو استعدادهای تیمش به شمار می آمد. همبازی های غلامرضاپور او را بازیکنی بسیار آرام و مهربان توصیف کرده اند که آزارش به کسی نمی رسید و به مطالعه کتاب های صادق هدایت علاقه ویژه ای داشته است.

شاهرخ غلامرضاپور متولد ۹ بهمن ۱۳۶۹ در دشستان، بوشهر، بود و بازی حرفه ای خود را با تیم ایرانجوان در کنار مهدی طارمی و به عنوان مهاجم آغاز کرد و یک بازیکن راست پای ۱۷۶ سانتیمتری بسیار خوش آتیه و کوشا بود. او در نوجوانی به تیم های کشاورز و پرسپولیس برازجان پیوسته و در سال ۱۳۹۲ به تیم ایرانجوان بوشهر پیوست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه