|

ادعای عجیب استقلالی ها درباره میلیچ

یکی از بازیکنانی که فصل قبل هم در دوران سرمربیگری محمود فکری و فرهاد مجیدی با استقلال دچار مشکل شد هرویه میلیچ بود.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال تا اینجای کار برای فصل آینده بازیکن  خارجی جدید جذب نکرده و به نظر می‌رسد ماجراهایش با مهره‌های غیرایرانی فصل گذشته نیز همچنان تداوم دارد. یکی از بازیکنان خارجی با استقلال دچار مشکل شد و در نهایت نیز پیش از پایان مسابقات تهران را ترک کرد، هرویه میلیچ بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، مدافع اهل کرواسی که انصافاً در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر یکی از مهره‌های قابل اعتماد استقلال بود ولی به دلایل مختلف دیگر نتوانست با این باشگاه به توافق برسد و پس از ترک ایران هم مصاحبه تلویزیونی بسیار تندی علیه مدیران استقلال انجام داد. میلیچ بابت قراردادش از استقلال طلبکار است و استقلالی‌ها هم اصل مسئله را قبول دارند ولی در صد میزان رقم پرداختی به او اختلاف‌نظرهایی میان آنها و میلیچ وجود دارد که شاید دوباره پای کمیته انضباطی فیفا را به ماجرا باز کند.

استقلالی‌ها مدعی‌اند بندی در قرارداد بازیکن اروپایی خود قرار داشت که به موجب آن او تا یکسال اجازه مصاحبه کردن علیه مدیران باشگاه را نداشت ولی بند مورد نظر را به راحتی زیر پا گذاشته و علیه باشگاه مصاحبه تلویزیونی انجام داد؛ به همین خاطر باید مبلغی از میزان مطالباتش تحت عنوان جریمه کسر شود.

مسئولان باشگاه استقلال مدعی‌اند اگر لازم باشد رونوشتی از قرارداد و اسناد تخلفات او را در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال قرار خواهند داد و اجازه نمی‌دهند این بازیکن بیشتر از حقش دریافتی داشته باشد.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی