|

این دو نفر از بازگشت مظاهری به استقلال خوشحال نمی شوند

در صورت بازگشت مظاهری به استقلال احتمالا دوباره شاهد حواشی زیادی بین او و سایر گلرهای استقلال خواهیم بود.

لینک کوتاه کپی شد

در شرایطی که سیدحسین حسینی و علیرضا رضایی دروازه‌بان‌های اول و دوم تیم استقلال در اردوی امارات برای دیدار مقابل الهلال از جدایی و فسخ قرارداد محمد رشید مظاهری اطمینان حاصل کرده بودند خبر بازگشت احتمالی دروازه‌بان اصلی فصل پیش استقلال شرایط را برای این دروازه‌بان دستخوش تغییر و تحول کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، یکی از این دو نفر علیرضا رضایی دروازه‌بان فصل پیش پیکان است که این روز‌ها به دلیل مثبت شدن تست کرونا در اردوی دبی استقلال همچنان در قرنطینه و در کشور امارات به سر می‌برد. وقتی خبر احتمال بازگشت محمد رشید مظاهری به جمع بازیکنان استقلال در رسانه‌ها منتشر و وکیل او از ابراز علاقه اش برای عقد قرارداد دوباره با این تیم خبر داد، شرایط کار در استقلال برای این دروازه‌بان بار دیگر سخت شد.

رضایی که در روز‌های اول حضورش در استقلال خبر احتمال جدایی مظاهری و حسینی به طور جدی در رسانه‌های استقلالی مطرح می‌شد وقتی متوجه شد هر دو این دروازه‌بان‌ها در استقلال می‌مانند با مسئولان باشگاه مشورت کرد تا به صورت قرضی به تیم دیگری بپیوندد، اما با فسخ قرارداد مظاهری، دروازه‌بان تازه وارد استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه