|

سید جلال حسینی امید یحیی در تیم می شود!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در قلب دفاع تیمش مقابل استقلال تاجیکستان به مدافعان قدیمی سرخپوشان اعتماد می کند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹:۳۰ سه‌شنبه هفته جاری مقابل استقلال تاجیکستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند.

به گزارش «شایانیوز»، نایب قهرمان فصل گذشته این رقابت‌ها با جدایی احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان و شهریار مغانلو چاره‌ای جز ایجاد تغییر در ترکیب خود نسبت به دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ ندارد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به جای کنعانی زادگان بازیکنانی همچون علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی را به خدمت گرفته است تا بتوانند درکنار سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی رقابت کنند.بازیکنان تازه وارد پرسپولیس در خط دفاعی توانسته‌اند عملکرد مناسبی در تمرینات داشته باشند اما گل محمدی با توجه به هماهنگی و تجربه بالای سیدجلال حسینی قصد دارد همچنان از کاپیتان تیمش در کنار فرشاد فرجی استفاده کند.

گل محمدی که در میانه میدان چاره‌ای جز استفاده از بازیکنان تازه وارد همچون رضا اسدی ندارد به مدافعان فصل گذشته این تیم برای بازی با استقلال تاجیکستان اعتماد می‌کند تا آنها بتوانند بازی سرعتی و توپ‌های بند حریف را برای گلزنی خنثی کنند. گل محمدی برای مدافعان کناری نیز برنامه ویژه ای دارد و این احتمال وجود دارد سعید آقایی در جناح چپ و سیامک نعمتی به عنوان مدافع راست بازی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه