|

ناهماهنگی فرهاد با گابریله دلیل شکست استقلال؟

مجیدی و گابریل پین نیاز به فرصتی برای هم فکر شدن و اگاهی بیشتر از تصمیمات یکدیگر و همچنین شناخت بیشتر بازیکنان و پست های آنها دارند.

لینک کوتاه کپی شد

مجیدی تیمی را مقابل الهلال به زمین برد که خودش بسته بود گرچه بازیکنان اصلی خود را ازدست داده  اما  با برد در دربی نقل و انتقالات(بنا به گفته فرزاد مجیدی) باید تیم را با ریسک‌کمتری مقابل الهلال ارنج میکرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شفقنا، مجیدی در نشست خبری بعد از بازی اذعان کرد تیمش هماهنگی لازم را نداشته است در حالیکه میتوانست با مهره های قدیمی تر خود که باهم هماهنگ تر هستند در نیمه اول به میدان رود اما ریسک بالا را پذیرفت و با ترس در نیمه اول بازی را تنها حفظ کرد وگویی مجیدی با طرح های خودش هم هماهنگ نبود!

اگر از ریسک مجیدی بگذریم , نکته دیگر ، زمین خیس بازی است که در پیش بینی های مجیدی مغفول مانده بود در حالیکه بازیکنان حریف مثل بازیکنان استقلال دچار لیزخوردگی نمیشدند و گل اول نیز به دلیل همین مساله پدید امد.

استقلال قطعا در ادامه مسیر لیگ جدید به سه بازیکن برای پست های مهاجم ،  هافبک طراح و دفاع راست نیازدارد چون بازیکنی همچون قایدی که تمام کننده پاس کاری ها و نقشه های بازی برای به ثمررسیدن گل بود دیگردر تیم نیست وتیم امیدهای گلزنی خود،  گلزن اول  شیخ‌ دیاباته ،گلزن دوم ، قایدی و بعد فرشید اسماعیلی و بعد محمد نادری را ازدست داد.

مجیدی و گابریل پین نیاز به فرصتی برای هم فکر شدن و اگاهی بیشتر از تصمیمات یکدیگر و همچنین شناخت بیشتر بازیکنان و پست های انها دارند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه