|

استقلال – الهلال؛ جدال مرگ و زندگی؟

فرهاد مجیدی و استقلال به دنبال ششمین برد مقابل الهلال در دوازدهمین تقابلشان با تیم سرشناس عربستانی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال و الهلال، فردا شب و برای دوازدهمین بار در آسیا مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت. در 11 رویارویی قبلی، استقلال 5 بار برنده شده، 4 برد به سود الهلال ثبت شده و 2 بازی با تساوی در 120 دقیقه به پنالتی کشیده شده و هر 2 بار با برتری تیم عربستانی به پایان رسیده است. 7 رویارویی دو تیم در لیگ قهرمانان بوده شامل 4 برد برای استقلال و 3 برد برای الهلال.

رونمایی از استقلال مجیدی

چند ماه قبل بود که مجیدی در مصاحبه‌ای اعلام کرد استقلال در دو سال گذشته با نظر مربیانش بسته نشده و به قول معروف بالانس نیست. حالا او تیمی را در اختیار دارد که تمام نفراتش با نظر او جذب شده‌اند و باید دید مجیدی با تیمی که خودش بسته، چه نمایشی مقابل الهلال خواهد داشت.

استقلال متفاوت

از آخرین بازی رسمی استقلال – 17 مرداد در فینال جام حذفی مقابل فولاد – 5 بازیکنی که در ترکیب اصلی تیم فرهاد مجیدی حضور داشتند، دیگر جایی در این تیم ندارند و حالا این تیم با نفراتی جدید باید مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ عربستان قرار بگیرد. تیمی که خریدهای بزرگی در تابستان داشته و موسی مارگا را از پورتو گرفت و متئوس پریرا را از لیگ جزیره به عربستان آورد و این دو نفر در کنار بافتیمبی گومیس که کاملا برای استقلال و فوتبالدوستان ایرانی چهره شناخته‌شده‌ای است، می‌توانند شب سختی را برای مدافعان استقلال رقم بزنند.

دوشنبه 22 شهریور 1400

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

استقلال – الهلال ساعت 21.30

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه