|

محرومیت 3 ماهه ژنرال تایید شد؛ تکلیف گل گهر چیست؟

باشگاه گل گهر سیرجان بابت محرومیت بلند مدت قلعه نویی به کمیته استیناف شکایت کرده بود، اما درنهایت حکم اولیه مورد تایید قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

 باشگاه گل گهر سیرجان قصد داشت با فرجام خواهی مانع از محرومیت ۳ ماهه قلعه نویی شود، اما کمیته استیناف که مرجع نهایی رسیدگی به این شکایت بود درنهایت این حکم را تایید کرد.  

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز، مهدی دادرس عضو کمیته استیناف در این خصوص گفت: کمیته استیناف رای کمیته انضباطی را تایید کرد. از قول من در رسانه‌ها اعلام شده که سکو نشینی قلعه‌نویی منعی ندارد، اما من چنین حرفی نزدم. من فقط اعلام کردم رای کمیته انضباطی تایید شده است و هرچه در آن رای قید شده، همان باید اجرا شود.

حسین عبداللهی عضو کمیته انضباطی در مورد اینکه عدم همراهی سرمربی گل‌گهر شامل چه مواردی می‌شود اعلام کرد؛ امیر قلعه‌نویی می‌تواند در محل مسابقه تیم حاضر شده و از روی سکو‌ها بازی تیمش را تماشا کند، اما او از حضور در رختکن، میکسدزون، انجام مصاحبه و حضور در نشست خبری محروم است.

باشگاه گل گهر سیرجان امیدوار بود با کاستن از محرومیت قلعه نویی کفه ترازو را به سود خود بازگرداند اما حالا مدیران این باشگاه باید تیمی را به لیگ برتر بفرستند که از مربی‌اش محروم است!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه