|

بازیکنان استقلال: حقوق ما چه شد؟!

در حالی که زمان اندکی به بازی سرنوشت‌ساز استقلال با الهلال باقی مانده، هیچ مبلغی از سوی باشگاه به حساب بازیکنان واریز نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

مسئولان باشگاه استقلال پیش از سفر کاروان تیم به دبی به بازیکنان قول داده بودند تا قبل از بازی با الهلال حساب‌های آنها شارژ خواهد شد، اما در حالی که زمان اندکی به این بازی سرنوشت‌ساز باقی مانده، هیچ مبلغی از سوی باشگاه به حساب بازیکنان واریز نشده است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی، حتی بازیکنانی که با استقلال تازه قرارداد امضا کرده‌اند نیز پیش‌قراردادهای خود را دریافت نکرده‌اند تا اوضاع به وخیم‌ترین شکل ممکن پیش برود. شاید اگر بازی‌های لیگ در پیش بود و استقلال بازی بین‌المللی در پیش نداشت، بازیکنانی که تازه با این باشگاه قرارداد منعقد کرده بودند از حضور در ترکیب تیم خود سر باز می‌زدند، اما بازی فوق‌حساس با الهلال عربستان سبب شده تا بازیکنان استقلال تحت هر شرایطی خود را ملزم به حضور در این رقابت بدانند.

 با این حال مدیران باشگاه استقلال باید به این درک برسند که شیوه اداره یک تیم حرفه‌ای به این شکل و شمایل محکوم به فناست و باشگاهی که قرار است در یک جبهه بین‌المللی به میدان برود دست‌کم باید از نظر مسائل مالی وضعیت مناسبی را برای بازیکنان خود ایجاد کند و اینطور نباشد که حتی به بازیکنانی که تازه قرارداد بسته‌اند پیش‌قرارداد پرداخت نشود. البته مشکلات مالی استقلال مربوط به روزهای اخیر نیست و در سال‌های اخیر بارها چنین اخباری از اردوی استقلال به گوش رسیده و حتی کار به اعتصاب و امتناع از حضور در تمرین هم کشیده است. 

هرچند مجیدی در ماه‌های اخیر به‌ واسطه برخی دوستان خود تلاش کرد تا حدی از مشکلات مالی بازیکنان استقلال بکاهد، اما اینطور که پیداست سرمربی استقلال هم دیگر از پس سیل عظیم و ویرانگر مشکلات مالی تیمش برنمی‌آید و به‌ نوعی او نیز از زیر بار چنین مسئولیت سنگینی شانه خالی کرده تا مدیران استقلال فکری عاجل به حال تیم کنند. اوضاع به‌ حدی وخیم است که برخی بازیکنان مظلومی را هم به‌ خاطر وعده‌هایی که داده بود بازخواست کردند و از او درباره عملی نشدن وعده‌ها سؤال کردند که عضو هیأت‌مدیره باشگاه استقلال نیز پاسخی برای این انتقادات نداشت. 

مظلومی وعده داده در بازگشت این مشکلات برطرف شود اما ممکن است پیش از بازگشت استقلال و احتمالاً با شکست مقابل الهلال عربستان کادر مدیریتی استقلال پایش را به تهران نگذاشته از کار برکنار شوند و سرپرست موقت برای این باشگاه برگزیده شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه