|

بازیکنان جدید استقلال باید خودشان را ثابت کنند!

بازیکن سابق استقلال می گوید این تیم در آسیا پر افتخار و قدرتمند بوده و حریفش الهلال با احترام به این دیدار نگاه می کند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال دوشنبه شب در یک مصاف حساس با الهلال دیدار می کند و سهراب بختیاری زاده که همیشه رک و راست به سوال ها پاسخ می دهد اعتقاد دارد همان‌قدر که استقلال کار سختی دارد حریف هم یک بازی دشوار دارد وی به خبرنگار ما گفت: الهلال همیشه قابل احترام بوده و پر افتخار است اما استقلال هم همین سابقه را دارد. همان اندازه که ما برایشان احترام قائلیم آن ها هم با احترام به این بازی نگاه می کنند زیرا استقلال هم تیم مشهور و بزرگی در آسیاست.

به گزارش «شایانیوز»، او در همین باره اضافه کرد: نباید به این فکر کنیم شرایط الهلال بهتر از استقلال است یا بالعکس زیرا هر دو تیم کار سختی دارند. استقلال می تواند از فرصت هایش استفاده کند و از این بازی بزرگ  سربلند بیرون بیاید ولی خدایی نکرده اگر اتفاق بدی بیفتد نباید مسیر باشگاه تغییر کند و باید با برنامه ریزی درست برای بازی های لیگ آماده شوند.

بازیکن سابق استقلال اعتقاد دارد نباید به کمبود مهره توجهی کرد و در این باره ادامه داد: بازیکنان در این بازی بزرگ و حساس تحت هر  شرایطی باید با تمام توان حاضر شوند. بودن یا نبودن مهره ها جزئی از فوتبال است. ۲۵ بازیکن باید کامل در اختیار سرمربی باشند ولی حالا که بعضی نفرات نیستند بقیه باید برای پیروزی دست به هر کاری بزنند. استقلال هم بازیکنان جوان و هم با تجربه دارد و همگی باید متحد شوند و بازیکنان جدید هم نشان بدهند بی دلیل جذب نشدند.

بختیاری زاده در پایان در مورد اضافه شدن گابریل پین به کادر فنی افزود: او در ایتالیا سوابق درخشانی دارد و قطعا می تواند به استقلال کمک کند. زودتر از این ها نیاز داشتیم بتوانند از یک مربی با تجربه استفاده کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه