|

(عکس) مجیدی انتقام ژنرال را می‌گیرد؟

مجیدی، دوشنبه این فرصت را دارد که در اولین تقابلش با الهلال در مقام سرمربی، انتقام شکست تلخ سال 92 ژنرال را از الهلال بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از انگیزه‌های فرهاد مجیدی برای بردن الهلال، گرفتن انتقام امیر قلعه‌نویی از تیم عربستانی است. آخرین بازی دو تیم در ورزشگاه آزادی، 20 فروردین سال 92 برگزار شد. در مرحله گروهی فصل 2013 لیگ قهرمانان آسیا، استقلال و الهلال در گروه چهارم قرار داشتند و شاگردان امیر قلعه‌نویی که در بازی رفت، با نتیجه 1-2 حریفشان را در ریاض شکست داده بودند، در بازی برگشت با یک گل به حریفشان باختند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، جواد نکونام (۴۶ هاشم بیک زاده) ساموئل، آرش برهانی( ۴۶ امین موسوی)، خسرو حیدری، علی حمودی، فرزاد حاتمی(۷۲ سیاوش اکبرپور) و مجتبی جباری در آن بازی بودند که نتوانستند گل نواف شاکر العابد در نیمه اول را جبران کنند.

نکته مهم آن بازی، حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه بود و او باخت تیم امیر قلعه‌نویی به حریف عربستانی‌اش را از نزدیک تماشا کرد. مجیدی، دوشنبه این فرصت را دارد که در اولین تقابلش با الهلال در مقام سرمربی، انتقام آن شکست تلخ را از الهلال بگیرد. اتفاقی که اگر رخ دهد، دیگر کسی به شایعاتی که درباره نیمکت استقلال مطرح شده توجه نخواهد کرد و مجیدی با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

16313524818701

16313524906570

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه