|

مسعود شجاعی و نساجی خیلی خیلی نزدیک!

جلسه ساکت الهامی و مسعود شجاعی در تهران تکلیف حضور این بازیکن در نساجی را روشن می کند

لینک کوتاه کپی شد

مسعود شجاعی فردا رو در رو با ساکت الهامی حرف می زند و نتیجه این جلسه مشخص می کند کاپیتان سابق تیم ملی پیراهن نساجی را می پوشد یا نه؟ مسعود شجاعی و ساکت الهامی که پیش از این در تراکتور سابقه همکاری دارند، هر دو مایل به تکرار این تجربه هستند اما باید دید سقف پرداختی نساجی چقدر «بلند» است و مسعود چقدر «کوتاه» می آید!

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، اولین بار شایعه همکاری مسعود شجاعی و ساکت الهامی در نساجی وقتی بر سر زبانها افتاد که نساجی چی ها در اردوی اردبیل سرگرم بدنسازی بودند و شایعه شد شجاعی برای مذاکره با یک تیم لیگ برتری از دبی به تهران آمده است. حرف های ساکت الهامی که گفت دنبال جذب یک بازیکن با تجربه هستم اما اسمش را نمی گویم هم به این شایعه دامن زد و حالا که نساجی به تهران برگشته مشخص شده ماجرا چندان هم شایعه نبوده است.

گویا در جریان اردوی نساجی به میزبانی سرعین اردبیل، ساکت الهامی دو نوبت تلفنی با مسعود شجاعی حرف زده و حالا قرار است فردا (شنبه) طرفین در یک جلسه دو نفره تکلیف این همکاری را روشن کنند.

ساکت الهامی و مسعود شجاعی یک تجربه همکاری موفق در تراکتور دارند که منجر به قهرمانی این تیم در جام حذفی شد. هر دو هم تمایل دارند دوباره با هم کار کنند اما این که تمایل شان به عقد قرارداد تبدیل شود، مستلزم این است که نساجی یک مقدار سقف پرداختی خود را بالا ببرد و شجاعی هم توقع مالی اش را به مقدار زیادی پایین بیاورد.

تمرین نساجی امروز تعطیل است و ساکت در این تعطیلی با شجاعی جلسه مهمی را برگزار می کند و اگر خروجی این جلسه مثبت باشد، شجاعی را فصل آینده با پیراهن نساجی می بینیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه