|

بیوگرافی کریستوفر نت دروازه بان اتریشی سپاهان و همسر جذابش+عکس

نت که روز گذشته وارد اصفهان شد،در تست‌های پزشکی شرکت کرد و به نظر می‌رسد سپاهان به صورت رسمی با این دروازه بان قرارداد رسمی امضا خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

 کریستوفر نت، گلر اتریشی مورد نظ کادر فنی سپاهان که برای عقد قرارداد با این باشگاه روز گذشته وارد اصفهان شد، تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشت.

در شرایطی که محرم نویدکیا خریدهای بسیار خوبی برای تقویت تیمش در بخش میانی و هجومی داشته است، در خط دروازه شرایط همینقدر خوب نبود و اضافه شدن نیما میرزازاد که هیچ وقت گلر فیکسی در نساجی مازندران نبوده و در نیم فصل اول لیگ نوزدهم هم نمایش خوبی به عنوان دروزاه بان شماره یک این تیم نداشت، نگرانی‌های زیادی میان هواداران تیم ایجاد کرده بود.

درنهایت و در شرایطی که محرم نویدکیا و رحمان احمدی به راحتی می‌توانستند با رشید مظاهری مذاکره کنند، دست روی یک دروازه‌بان اتریشی گذاشتند که 2 فصل گذشته را در فوتبال یونان سپری کرده است.

نت که روز گذشته وارد اصفهان شد، امروز در تست‌های پزشکی شرکت کرد و به نظر می‌رسد در صورتی که پاسخ آزمایش‌های او استاندارد باشد، همین امروز به صورت رسمی با این دروازه بان قرارداد رسمی امضا خواهد شد.

بیوگرافی کریستوفر نت

کریستوفر نت متولد یکم اوت ۱۹۹۰ دروزاه بان ۱۹۰ سانتی‌متری و ۳۱ ساله اهل اتریش است و سابقه بازی در استریا وین، لوستناو، اف سی واکر اتریش، هافنهایم المان و پانتلیکوس یونان را در کارنامه دارد.

این دروازه بان در ۲ فصل اخیر در سوپر لیگ یونان و باشگاه پانتلیکوس عضویت داشته و به عنوان دروازبان اول در فصل اخیر (۲۰۲۰۰۲۱ ) ۲۹ بازی انجام داده که آمار خوبی برای یک دروازه‌بان به شمار می‌رود و نشان از آمادگی او دارد.

2688858_221

2688859_716

2688861_743

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه