|

این پرسپولیسی محبوب خانه نشین شد

از عراق خبر می رسد که آسیب دیدگی بشار رسن جدی است و او به ۳ هفته الی یک ماه زمان برای بهبود مصدومیت نیاز دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بشار رسن ستاره سابق پرسپولیس و هافبک خلاق تیم ملی عراق، در جریان دیدار روز سه شنبه برابر ایران، دچار مصدومیت شد و در همان اواسط نیمه نخست از زمین بازی بیرون رفت تا جاستین میرام جای او را در ترکیب شیرهای بین النهرین بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، مصدومیت این مهره کلیدی باعث شد تا ابتکار عمل در خط میانی به دست شاگردان اسکوچیچ بیفتد و این مسئله نیز منجر به پیروزی پر گل ۳ بر صفر ایران برابر عراق شد. حالا از عراق خبر می رسد که آسیب دیدگی بشار رسن جدی است و او به ۳ هفته الی یک ماه زمان برای بهبود مصدومیت نیاز دارد.

طبق ادعای رسانه های عراقی و از جمله علی نوری خبرنگار این کشور، بشار رسن به طور قطع دیدار برابر لبنان که در تاریخ ۱۵ مهر برگزار می شود را از دست داده ولی وضعیت او برای جدال با امارات که در تاریخ ۲۰ مهر انجام می شود، نامشخص است.

تیم ملی عراق که یکی از حریفان جدی ایران در راه صعود به جام جهانی است، از ۲ بازی ابتدایی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی تنها یک امتیاز کسب کرده و در قعر جدول گروه A قرار دارد. عملکرد بازیکنان این تیم در نبرد با ایران، منجر به انتقادات شدیدی از تیم ملی عراق شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه