|

بی تعصب هایی مثل مظاهری جایی در استقلال ندارند

فریادشیران گفت: مظاهری با احساسات استقلالی ها بازی کرد و دنبال منافع خود بود کسی که به استقلال تعصبی ندارد جایگاهی در این تیم نخواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

ناصر فریادشیران معاون باشگاه استقلال اعتقاد دارد عملکرد آنها در نقل و انتقالات خوب بوده است. او در این مصاحبه رشید مظاهری دروازه‌بان جدا شده این تیم را هم به باد انتقاد گرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا، استقلال در بهترین شرایط است و تمرینات خوبی را برای بازی حساس مقابل نماینده عربستان برگزار می‌کند. باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات تلاش کرد فهرست نفرات مورد نظر فرهاد مجیدی را جذب کند و در این راه تا حد زیادی موفق عمل کرد.

لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد، تنها بازیکنی از فهرست سرمربی استقلال بود که با وی قرارداد امضا نشد. همه مجموعه و ارکان باشگاه استقلال نهایت تلاش خود را به کار بردند تا امکانات و بستر لازم را برای کامیابی و موفقیت این تیم در بازی‌های پیش رو فراهم کنند.

رشید مظاهری احساسات و عواطف هواداران استقلال بازی کرد و دنبال منافع مالی خود بود. کسی که به استقلال و هوادارانش تعصبی ندارد جایگاهی در این تیم نخواهد داشت. این دروازه‌بان، پیراهنی را می‌پوشید که زمانی بر تن مرحوم ناصر حجازی اسطوره باشگاه استقلال بود و وقتی این پیراهن را در اختیار دارید باید ذره‌ای از معرفت حجازی را داشته باشید.

فعالیت‌های باشگاه استقلال زیر نظر احمد مددی مدیرعامل باشگاه دنبال می‌شود و در صورتی که تست کرونای او منفی باشد به اردوی استقلال در امارات اضافه خواهد شد. بازی حساسی با الهلال عربستان در پیش داریم، مسابقه‌ای که اهمیت فراوانی دارد و امیدواریم بتوانیم به سلامت از آن عبور کرده و راهی مرحله بعد شویم. به توانایی‌های مربیان و بازیکنان استقلال ایمان داریم و آنها می‌توانند با دعای خیر هواداران استقلال، روز خوب و خاطره‌انگیزی را برای فوتبال ایران رقم بزنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه