|

مددی مظاهری را تهدید کرد؛ من آقای دایی را که گنده‌تر از شما بود کنار گذاشتم

ایشان گفتند من آقای دایی را کنار گذاشتم که گنده‌تر از شما بوده و شما را هم کنار خواهم گذاشت با فدراسیون صحبت می‌کنم که 2 برابر جریمه شوید.

لینک کوتاه کپی شد

«شاید به‌ ظاهر نشون میدادن که من رو میخوان ولی واقعیت چیز دیگه‌ای بود که من نباید ازش فرار میکردم، حس بدی رو تجربه کردم، امروز من از شما بیشتر ناراحتم، چون استقلال و شما رو از دست دادم. زیاد اهل توضیح دادن نیستم و نمیدونم چطور قضاوت میشم، هر طوری هم قضاوت بشم بازم برای همیشه دوستون خواهم داشت. چقدر لذت بردم امسال کنار شما. به امید دیدار دوباره.» این متنی است که رشید مظاهری بعد از فسخ قراردادش با استقلال خطاب به هواداران این تیم منتشر کرد. از مدت‌ها قبل این بحث مطرح بود که در فصل جدید احتمالا خبری از حضور همزمان رشید مظاهری و سیدحسین حسینی در استقلال نخواهد بود و در نهایت هم این اتفاق رخ داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان، جدایی رشید از آبی‌ها اما چندان هم مسالمت‌آمیز نبوده، وی مدعی شده که می‌خواسته در استقلال بماند، اما مجیدی به او گفت که در لیست سیاه مددی قرار دارد و به همین دلیل تصمیم به جدایی گرفت. مهدی صادقی، وکیل مظاهری هم مدعی شد که باشگاه در طول فصلی که گذشت تنها ۶۰ درصد پرداختی به مظاهری داشته و دریافتی ۸۰ درصد دروغ است.

وی با حمله به مدیرعامل استقلال گفت: «ایشان رک و راست به ما گفت بروید فسخ کنید و محکم با مشت روی میز کوبید و گفت هر کار دوست دارید بکنید و منم تا چهار ماه دیگر هر قدرتی که داشته باشم به‌ کار می‌گیرم و از همه‌ جا استفاده می‌کنم و شما را از بازی کردن می‌اندازم. کاری می‌کنم دو برابر قرارداد برایتان جریمه بخورد. ایشان تهدید کردند من آقای دایی را کنار گذاشتم که گنده‌تر از شما بوده و شما را هم کنار خواهم گذاشت و با فدراسیون صحبت می‌کنم که دو برابر جریمه شوید.»

بعد از انتشار این مصاحبه باشگاه استقلال اعلام کرد که از وکیل مظاهری شکایت کرده است تا جنجال‌ها بر سر این جدایی تکمیل شود. مظاهری البته فعلا سرگرم مذاکره برای انتخاب تیم جدیدش است. جدی‌ترین مشتریانش هم سپاهان و هوادار هستند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه